Szacuny
0
Napisanych postów
31
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
586
Cześć-na wszystkich odżywkach białkowych (koktajlach) pisze, żeby spożywać je zaraz po przygotowaniu.Wiem,że tak się powinno,jednak mam pytanie,czy jest to konieczne???Czy nie ma możliwości,aby przygotować sobie koktajl na przykład do pracy,tudzież szkoły???Wiem,że zamiast tego mógłbym jeść batony,jednak niestety wychodzą one sporo drożej:/A kwestia finansowa jest niestety dla mnie dość istotna.
Z góry dzięki za odpowiedzi
Szacuny
0
Napisanych postów
31
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
586
Dzięki wielkie,nie wiesz może ile on taki "przygotowany do spożycia" mógłby stać??Czy nie ma żadnych problemów,żeby go wypić parę godzin po przygotowaniu??:)