SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanko o koktajle białkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
Cześć-na wszystkich odżywkach białkowych (koktajlach) pisze, żeby spożywać je zaraz po przygotowaniu.Wiem,że tak się powinno,jednak mam pytanie,czy jest to konieczne???Czy nie ma możliwości,aby przygotować sobie koktajl na przykład do pracy,tudzież szkoły???Wiem,że zamiast tego mógłbym jeść batony,jednak niestety wychodzą one sporo drożej:/A kwestia finansowa jest niestety dla mnie dość istotna.
Z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16693
wg mnie spokojnie możesz

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
a ile godzin chcesz trzymać je w pojemniku ?

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
Dzięki wielkie,nie wiesz może ile on taki "przygotowany do spożycia" mógłby stać??Czy nie ma żadnych problemów,żeby go wypić parę godzin po przygotowaniu??:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
Dextrozer,myślę,że tak koło 6-ściu,czasami nawet dłużej...Wiesz moze,jaki byłby w takim przypadku limit???
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
uważam ze 6h to max

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2006-09-12 20:26:34

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
A nie mozesz poprostu zalac prochu woda?

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
Właśnie rozchodzi się o to,że nie mogę:/Niestety nie mam takiej możliwości...a poza tym cholernie źle smakuje mi białko z wodą,wolę z mlekiem;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8324
kupujesz 0,5l karton mleka , otwierasz ,spijasz troszke, wsypujesz odżywke, zakręcasz i mieszasz.i mozesz z tym isc gdzie chcesz

Rzeka jest jak polityk tez trudna ją oderwać od koryta...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
od biedy można też przelać potrzebną część mleka do poostej bootelki po małej mineralnej i zalać proch przed przygotowaniem

28:06:42:12
That is when the world will end.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak czasu na diete,czym sie wspomagac?

Następny temat

kreatyna dla piłkarza

electro
Polecane artykuły