czesc mam taki problem moj prawy motyl jest duzy i ladny podoba mi sie:) ale ja lewego motya nie mam:( i ja jestem ciekawy jak mi ten motyl urusl jak ja wogule nie cwiczylem na plecy i na motyla
kolega mi powiedzial ze do wywal;ania gnoju urusl mi bo mam gospodarstwo czy to mozliwe?? nio i jak mam te dyspoprcie szybko0 nadrobic jakie cwiczenia proponujecie??
kolega mi powiedzial ze do wywal;ania gnoju urusl mi bo mam gospodarstwo czy to mozliwe?? nio i jak mam te dyspoprcie szybko0 nadrobic jakie cwiczenia proponujecie??
Krzysztof Piekarz
Ale to raczej rzadko się zdarza by naturalnie mieć tak wielkie dysproporcje