mam zamiar kupic Wioślarza magnetycznego
ale niewiem czy warto chodzi mi głownie o wyzezbienie sie czy li spalenie tłuszczu znalazłem w tej cenie na allegro za 799,00 zł
niechcem wydac wiecej jak 1000 zł
lub cz ktos sie orientuje gdzie w warszawie mozna kupic tano
i oczywiscie czy warto kupic
za wszystkie odpowiedzi z góry dzieki
ale niewiem czy warto chodzi mi głownie o wyzezbienie sie czy li spalenie tłuszczu znalazłem w tej cenie na allegro za 799,00 zł
niechcem wydac wiecej jak 1000 zł
lub cz ktos sie orientuje gdzie w warszawie mozna kupic tano
i oczywiscie czy warto kupic
za wszystkie odpowiedzi z góry dzieki
biore OLIMP THERMO SPEED>>>>>>>>>>>>
Krzysztof Piekarz
