Chciałbym , aby jakaś osoba która się zna napisała mi plan sprinterski, ponieważ bardzo chę ppoprawić szybkość biegania
narazie jestem niestety bardzo wolny mój czas na sete to 14.15 ale bardzo chcę msie poprawic ponieważ jest mi to potrzebne :/ Wielkie dzienki z góry no i oczywiście Sogi :) dodam jeszcze ze jestem chłopcem i mam 16 lat
narazie jestem niestety bardzo wolny mój czas na sete to 14.15 ale bardzo chcę msie poprawic ponieważ jest mi to potrzebne :/ Wielkie dzienki z góry no i oczywiście Sogi :) dodam jeszcze ze jestem chłopcem i mam 16 lat
Krzysztof Piekarz