Szacuny
10
Napisanych postów
878
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
40578
Sory ze pytam ale nie mogłem nigdzie znalezc mianowicie jak biore kreatyne z rana to po jakim czasie moge zjesc sniadanie ? a i najlepiej rozpuszczac kreatyne w carbo czy pic oddzielnie ;>
"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.