strzelcem gola R.Hulse

pozdro ;)

...
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
W spotkaniu rozpoczynającym sezon 2006/2007 angielskiej Premiership beniaminek Sheffield United wywalczył na własnym boisku punkt w meczu przeciwko Liverpool FC. Goście wyrównali po rzucie karnym wykonanym przez Robbiego Fowlera.
Bramka dla gospodarzy padła tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Po faulu na Robie Hulse i dośrodkowaniu Davida Unswortha sam poszkodowany strzelił głową do bramki Jose Reiny. Trzecia drużyna ostatniego sezonu przeważała (stosunek rzutów rożnych w całym meczu 0:12), ale bramkę zdobyła dopiero w 70. minucie po tym, jak Steven Gerrard został sfaulowany w polu karnym. "Jedenastkę" na bramkę zamienił grający od początku spotkania Robbie Fowler. "Czerwoni" nie zdołali strzelić bramki dającej im prowadzenie.

W zespole Rafaela Beniteza w Premiership zadebiutowało aż czterech graczy: Craig Bellamy, Fabio Aurelio, Jermaine Pennant i Mark Gonzalez. Dirk Kuijta nie było nawet na ławce rezerwowych. Spotkanie obserwowało 31 tysięcy widzów.
Już po pierwszym meczu ligowym ze składu Liverpoolu wypadną dwaj podstawowi zawodnicy. John Arne Riise oraz Jimmy Carragher nabawili się bowiem kontuzji skręcenia stawu skokowego i obaj musieli opuścić plac gry jeszcze w pierwszej połowie