SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Liverpool

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 109925

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
no i bardzo dobrze, Milan w sezonie 2003/04 tez byl pewny po zwycięztwie u siebie z Deportivo 4-1 w Hiszpani dostał 4-0 i pożegnał sie z LM, trzeba być w 100 % skoncentrowanym i nie ma co odpuszczać z pozoru "łatwych" meczy...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Pamiętny mecz ale był ubaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
byłem wtedy w szpitalu, i nawet pielęgniarki oglądały

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
A fajne jakies te pielegniarki ??

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Heh


Javier Mascherano oznajmia, iż jest bardzo szczęśliwy w Liverpoolu i ma nadzieję na transfer definitywny do tego zespołu.

Argentyńczyk przybył na Anfield Road w styczniu na zasadzie osiemnastomiesięcznego wypożyczenia z drużyny West Hamu, gdzie spędził swoje pierwsze pięć miesięcy kariery w Anglii.

Od czasu kiedy Liverpool zapłacił 1,5 mln funtów za jego usługi na ten i następny sezon, agrentyńska gwiazda Mistrzostw Świata stopniowo odzyskuje swój dawny rytm.

22-letni pomocnik został wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywanego w sobotę spotkania z Reading, który był jego czwartym występem z Liverbirdem na piersi.

Mascherano potwierdza, że transfer do Liverpoolu był kluczowym momentem dla niego, który pomógł mu ostatecznie przystosować się do wyspiarskiego stylu gry.

"Jestem bardzo szczęśliwy w Liverpoolu. Wszyscy traktują mnie bardzo dobrze i mam nadzieję, że będzie tak dalej."

"Dobre dla mnie jest to, że wielu ludzi umie mówić po hiszpańsku, jednak próbujemy mówic też po angielsku w końcu jesteśmy w Anglii."

"W szatni panuje świetna atmosfera. Koledzy z drużyny, sztab i kibice byli dla mnie dobrzy, a to jest dla mnie bardzo ważne.

"Wiem jakie mam obowiązki na boisku i na szczęście w Liverpoolu jest kilku fantastycznych zawodników. Ogromną radość sprawia mi gra u boku świetnych piłkarzy, takich jak tutaj."

Zawodnik, który rozegrał wszystkie mecze w barwach Argentyny na Mistrzostwach Świata skupia się na celach Liverpoolu bardziej niż na swoich osobistych długoterminowych wyzwaniach.

"Jestem tutaj bardzo szczęśliwy" dodał Mascherano." Zobaczymy co wydarzy się w przyszłości. Obecnie koncentruję się na tym co trzeba, ponieważ chcę mieć pewność, że dobrze zakończymy sezon."

"Mam nadzieję, że dokonamy czegoś wyjątkowego zdobywając Puchar Europy, ale przed nami jeszcze bardzo długa droga. Mam nadzieję, że dobrze zaprezentujemy się w środę i awansujemy do półfinałów."

" Wiemy, że nadal musimy wygrywać i zdobywać trzy punkty. To dla nas bardzo ważne, aby mieć pewność, że w przyszłym sezonie będziemy występować w Lidze Mistrzów."



Źródło: icliverpool.icnetwork.co.u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
1:0 do przodu - zasłuzony awans

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
teraz trzeba ino zaliczyć Chelsea i finał nasz :)


Mam nadzieje ze z United

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Chelsea trzeba pojechac to przedewszystkim , pozniej siłą rozpedu wygrają z każdym

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
Mam nadzieję, ze wygrają ;]

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
z Chelsea powinni sobie poradzić spokojnie
z MU będzie cięższa przeprawa jeśli MU oczywiście awansuje

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Futsal

Następny temat

[el. MME 2006] Polska - Azerbejdżan

WHEY premium