SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Liverpool

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 109947

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Jakoś nie podchodzi mi gra Finnana. Moim zdaniem aż taki dobry to on nie jest. Gdyby The Reds się postarali to bez problemu mogliby pozyskać dużo lepszego prawego obrońcę.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
moim zdaniem to bardzo dobry obrońca. Na boisku wykonuje spartańską wręcz pracę, często dołączą sie do akcji ofensywnych i generalnie nie popełnie większych błędów

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
muszę Was zmartwić
ale tytuł zostaje na OT

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mnie tam nie martwisz

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-07-23 20:01:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
mnie też to zabardzo nie zmartwi, byle go Chelsea nie zdobyła a będzie dobrze

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Koniec sprawy Davida Villi
Napastnik Valencii David Villa powiedział, że jest zadowolony z tego, iż przyciąga zainteresowanie najlepszych klubów Europy, ale chciałby zostać w El Che.

Z piłkarzem silnie łączone były takie kluby jak Chelsea i Liverpool, ale the Reds zakupili Fernando Torresa z Atletico Madryt.

"Zaszczytem jest dla mnie zainteresowanie klubów, które złożyły oferty ale jeszcze lepsze jest to, że mój klub je odrzucił i pokazał, że chce bym został." - mówił Villa.

"Podczas gry dla Valencii odczuwam frajdę i chce pomóc w kontynuacji rozwoju klubu. Zatrzymanie najlepszych zawodników to najlepsza droga. W tym roku wzmocniliśmy się i mogliśmy mówić o świetnych transferach."


lfc.pl

Wielka szkoda miałem nadzieje że coś zrobią w jego sprawie ale cóż....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
nowe news'y z obozu The Red's


Po kolei




Liverpool pokonał 3:1 drużynę South China w pierwszym meczu tournee po Azji. Po pierwszych 45 minutach było 2:1. Pierwsze 2 gole zdobyli Anglicy. Najpierw po bombowym uderzeniu z 18 metrów do siatki Azjatów trafił Riise. Wynik podwyższył Xabi Alonso po rzucie karnym za faul na Woroninie. Jedyną bramkę dla South China strzelił Li Hai Qiang po uderzeniu z jakiś 40 metrów, które kompletnie zaskoczyło Carsona.

W drugiej połowie po ładnej zespołowej akcji wynik na 3:1 ustalił Danny Agger.



Spoko wynik, cieszy gra

=======================================================================




Trener Liverpoolu Rafa Benitez jest pod wrażeniem gry ukrańskiego napastnika Andrija Woronina w meczu z South China wygranym przez The Reds 3:1.

Hiszpan jest zadowolony z postawy piłkarza, wierzy także, że Woronin będzie grał coraz lepiej gdy przyjdzie mu się zmierzyć z silniejszymi rywalami.

„Woronin radzi sobie bardzo dobrze.”

„Jest jeszcze wcześnie, ale wiemy, że jest bardzo dobrym piłkarzem, ma inteligencję potrzebną do gry. Przeważnie gdy grasz z silniejszymi rywalami sam starasz się dać z siebie wszystko co najlepsze.”

Rafa jest zadowolony z gry jego zespołu, ma także nadzieję, że jego podopieczni zagrają jeszcze lepiej w piątkowym finale z Portsmouth.

„Sądzę, ze nasz występ był bardzo udany, szczególnie w pierwszej połowie gdy wygrywaliśmy 2:0. Po bramce strzelonej przez South China graliśmy pod lekką presją lecz ostatecznie udało nam się kontrolować przebieg spotkania.”

„Zagramy z Portsmouth, będzie ciężko, mam nadzieję ze za kilka dni zagramy jeszcze lepiej.”

Jedynym minusem tego spotkania była bramka z około 40 metrów. Przy obronie tego strzału nie popisał się Scott Carson.

„To było dziwne. Carson nie spodziewał się strzału z tak daleka. Bramkarz jest zakłopotany przy każdej puszczonej bramce, myślę jednak że to trafienie na dłużej zamieszka w jego głowie.” – zakończył Rafa.



hmm jak tak dalej pójdzie to Woronin z załóżenia rezerwowy napastnik bedziei główną siłą uderzeniową w Liverpoolu



=====================================================================





Rafa Benitez przyznał, że zdjął po przerwie w dzisiejszym meczu Harrego Kewella, gdyż nie chciał ryzykować niepotrzebnej kontuzji Kangura. Lewoskrzydłowy niedawno wrócił z Asian Cup i wielu zdziwiła decyzja Hiszpana o wystawieniu go w pierwszym składzie na spotkanie z South China.

"Wiedziałem, że Harry jest lepiej przygotowany od innych piłkarzy, ponieważ wcześniej trenował i grał."

"Rzeczywiście spisywał się dobrze w pierwszej połowie, ale później miał pewne problemy, poczuł się zmęczony, dlatego go zdjąłem."




i bardzo dobrze, szkoda by było jakby znowu odniósł kontuzje, a tak z jego rywalizacji z Babelem mogą wyniknąc tylko korzyści dla The Reds




http://lfc.pl/index.php?id=17841  <---- link z którego można ściągnać bramk i z meczu



pozdro ;)

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Crouch: Każdy ma inne cechy
Peter Crouch wierzy, że rozmaitość w sile ataku Liverpoolu wzmocni klub w walce o tytuł Premier League. The Reds pozyskali Fernando Torresa, Ryana Babela i Andrija Woronina, a z klubu odszedł Craig Bellamy.

Crouch uważa, że każdy z napastników posiada inne cechy i umiejętności i nie ma bezpośredniej konkurencji, gdyż wystawienie do składu każdego przyniesie jakąś korzyść.

Były piłkarz Aston Villi i Southampton chce w nowym sezonie razem z Liverpoolem powalczyć o Premier League.

"Myślę, że dobre jest to, iż każdy z napastników może grać z każdym." stwierdził Crouch. "Nie ma bezpośredniej konkurencji między nami, możemy grać razem."

"Myślę, że decydować będzie to kto się z kim najlepiej rozumie, ale na pewno mamy mieszankę szybkości z dobrze walczącymi w powietrzu i to jest oczywiście dobre dla klubu."

"Musimy dobrze zacząć Premier League. Innym zespołom to wychodziło i ważne jest aby rozpocząć w dobrym stylu."

lfc.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
a o to projekty nowego stadniou liverpoolu:

http://www.liverpoolfc.tv/newstadium/images/2007/edit-0707-STADIUM-ex2.jpg

http://www.liverpoolfc.tv/newstadium/images/2007/edit-0707-STADIUM-in1.jpg

http://www.liverpoolfc.tv/newstadium/images/2007/edit-0707-STADIUM-ex1.jpg


stadnio ma miec 60 tys miejsc, oczywiscie nową trybunę the kop , i możliwosc rozbudowy...



http://lfc.pl/index.php?id=17868 <-- wywiad z głównym kierownikiem na temat nowego stadionu


pozdro

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
No za***iście to wygląda, fajny stadionik

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Futsal

Następny temat

[el. MME 2006] Polska - Azerbejdżan

WHEY premium