SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jeść czy nie jeść po terminie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Charon z działu Odżywianie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39
Witam

Jestem nowym użytkownikem i mam na wstępie pytanie :)

Moja mama kupiła jakiś czas temu dla siebie L-Karnityne plus z firmy Olimp. Jednak z braku czasu nie ćwiczyła takźe spożywanie jej również nie miałoby dużego efektu.

Niestety termin spożycia był do 27.05.06 i znalazłem ją w domowej apteczce i zastanawiam się czy mogę ją zużyć.

Prosze o pomoc i jeśli coś napisałem źle to proszę się nie śmiać tylko zwrócić mi uwagę :)

Dziękuję z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23575
ja bym nie brał

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
żryj puki jeszcze nie przekroczyła dużo terminu.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23575
jak jeszcze nie jest zielona

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39
Nie jest zeilona i pachnie normalnie :D
Tylko może ktoś miał doświadczenie w podobnej sprawie.
Najwyżej wezmę i bedę się bacznie przyglądał reakcjom organizmu :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
jak nie chcesz możesz mi wysłać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39
Chcę tylko nie wiem czy mogę :P

Zacząłem już wcinać :) Ale proszę dalej o sugestie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROŚBA O ROZPISKE

Następny temat

odrzywki carbo

electro
Polecane artykuły