SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer parę dni po terminie? to nic :>?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1367
siemka wszystkim, chcem sie poradzic w takiej sprawie a mianowicie, parę miesiecy temu wcinałem gainera Activity i sporo zostawiłem bo robiłem se przerwe o około 1 kg mi zostało i teraz postanowiłem przed przerwą świąteczną go zjeść do końca ale zauważyłem ze jest już parę dni po terminie ważnośći, ale kilka dni dosłownie więć jak uważacie moge go spokojnie dokończyć ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
pewnie że tak, zatruć się nie zatrujesz, jedynie jak by Cię do klopa goniło to możesz nie brać, ale takie odżywki to można jeszcze parę miesięcy brać po terminie

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
Bralem mega massa z wiedera okolo 3-4 miesiace po terminie i jakos zyje, nie mialem problemow na kolpie, ani nic z tych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli przechowywanie bylo OK to nie powinno byc problemow
chco kolega musial wyrzucic 2 kg carbo bo go zoladek bolal po przeterminowanym o 1 miech proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1367
u mnie to jest kwestia dosłownie około 2 tygodni po terminie także chyba spokojnie go moge skonsumować do końca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

cos dobrego na mase

Wiecej