SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Xpand dziwne opakowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6943
Witam
Kupiłem teraz xpanda tego nowego(925g) jest on w innym opakowaniu niż zawsze.Opakowanie jest trochę wyższe i górna zakrętka niejest taka duża jak zawsze.Co do składu to też jest toche inny:creatine ester fuzion 4.5g a stary miał 4,ma mniej tauryny bo 1g a tamten 2 g i jeszcze 2 składniki mają inną gramaturę.To jeszcze jakas nowsza seria czy co??Spotkał sie ktos z takim ??

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-07-13 23:02:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6943
banan pomoże??

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
pierwsze slysze, o xp ktory zawier 4.5g kreatyny
przejerzalem strone dymatize oraz inne i nic takiego nie widze - mozliwe ze to cos nowego albo jakis walek (?)

gdzie kupiles?
i czy na etykiecie jest np. dystrybutor i tego typu info?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6943
kupiłem na allegro ale niby od pewniego gościa.Brąłem od niego miesiąc temu xpanda i był w starym opakowaniu

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6943
dystrybutor i reszta tak jak na starym opakowaniu

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6943
i jak nikt sie z takim xpandem niespotkał?? Wszystko wygląda spoxowo miarka jest taka sama jak w starym no ale nigdzie na zdjęciach niewidziałem takiej puszki

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
wrzuc fote tego opakowania.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6943
niemam aparatu

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna czy cos innego - na BASEN

Następny temat

gain bolic 6000

electro
Polecane artykuły