Witam, dopiero zaczynam cwiczyc , mam okolo 165 cm wzrostu i 50 kg zywje wagi :D. Nie weim czy musze jakas specjalna diete ptrzyjac, do niedawna myslalme ze diety sa po to zeby schudnac... pomozcie...?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Młody jesteś jeszcze ...
Trening ogólnorozwojowy przez najbliższe pół roku i racjonalne, zdrowe odżywianie bez ścisłej diety.
Trening ogólnorozwojowy przez najbliższe pół roku i racjonalne, zdrowe odżywianie bez ścisłej diety.
...
:> A moglbys mi powiedziec jakie cwiczenia na poczatek? Mam drazek w hacie , brak ekspandera, bede mial hantle pewnie po 5 kg. Czytalem juz te treningi domatora itp. ulozylem nawet plan treningowy:
Pompki plasko 3,4 serie po 10 z przerwami po 1 minute
pompki z nogami na podwyzszeniu 4 serie po 10 z przerwami po 1 minute
Pompki niesymetryczne 2,3 serie po 10 z przerwami po 1 minute
Pompki z klasnieciem 3,4 serie po 10 z 1 minutowymi przerwami
pompki pod sciana 2,3 serie po 10 z 1.5 minutowa przerwa
(nie wiem czy oplaca sie robic "polpompki"?)
pompki na krzeslach 2 serie po 10 z 1 minutwymi przerwami
podciaganie na drazku chwytem na zewnatrz, szeroki rozstaw dloni 2,3 serie po 8-10 razy z 2 minutowymi przerwami
podciaganie na drazku chwytem na zewnatrz, waskim rozstawem dloni 2,3 seire po 10 z 2minutowymi przerwami
podciaganie na drazku chwytem do wewnatrz, waskim rozstawem dloni 2 serie po 10 z 2 minutwoymi przerwami
podciaganie zgietych nog do tlowia w pozycji: podciagniety na drazku z chwytem do wewnatrz z waskim rozstawem dloni- 2,3 serie po 10 z 1 minutowa przerwa( w zwisie na drazku)
"brzuszki" 3,4 serie po 30 z 1 minutowa przerwa, w pozycji lezacej z nogami zgietymi
Ale nikt go nie sprawdzil. Jestem zielony. Prosze o pomoc. Moje gg 9711515; bede wdzieczny
Pompki plasko 3,4 serie po 10 z przerwami po 1 minute
pompki z nogami na podwyzszeniu 4 serie po 10 z przerwami po 1 minute
Pompki niesymetryczne 2,3 serie po 10 z przerwami po 1 minute
Pompki z klasnieciem 3,4 serie po 10 z 1 minutowymi przerwami
pompki pod sciana 2,3 serie po 10 z 1.5 minutowa przerwa
(nie wiem czy oplaca sie robic "polpompki"?)
pompki na krzeslach 2 serie po 10 z 1 minutwymi przerwami
podciaganie na drazku chwytem na zewnatrz, szeroki rozstaw dloni 2,3 serie po 8-10 razy z 2 minutowymi przerwami
podciaganie na drazku chwytem na zewnatrz, waskim rozstawem dloni 2,3 seire po 10 z 2minutowymi przerwami
podciaganie na drazku chwytem do wewnatrz, waskim rozstawem dloni 2 serie po 10 z 2 minutwoymi przerwami
podciaganie zgietych nog do tlowia w pozycji: podciagniety na drazku z chwytem do wewnatrz z waskim rozstawem dloni- 2,3 serie po 10 z 1 minutowa przerwa( w zwisie na drazku)
"brzuszki" 3,4 serie po 30 z 1 minutowa przerwa, w pozycji lezacej z nogami zgietymi
Ale nikt go nie sprawdzil. Jestem zielony. Prosze o pomoc. Moje gg 9711515; bede wdzieczny
...
na początku nie musisz dokładnie dbac o diete a nawet moze byc tak ze bedziesz tył nawet bez niej tak było np ze mna ale takze z innymi wiec za diete narazie nie musisz sie brac a jak chcesz trening to na pierwszym cyklu rób 1 cwiczenie złozone na kazda grupe miesniową czyli na klatke wyciskanie sztangi itp. zrob po 4 serie np. po 8 powtórzen musisz sie nauczyc prawidłowej techniki kazdego cwiczenia pamietaj o dobrej rozgrzewce takim cyklem pojedz miesiąc albo wybierz inna forme treningu niz trening dzielony
...
nie wiem czy dasz rade wogule sie podciagnac tyle razy na drazku chyba ze bardzo silny jestes albo podzielisz trening na kilka dni w tygodniu
...
Na początek każda forma wysiłku fizycznego będzie wskazana. Pływaj, biegaj, graj w piłę, szalej na rowerze i rób domatora. Wiem jednak, że trening domatora najczęściej przekształca się w szaleństwo jakimś rozklekotanym sprzętem bez opieki trenera. Zapisz się najlepiej na siłownię i pod okiem trenerów będziesz się kształcił w technice i nie tylko. W tym sporcie nic z z pośpiechem. Stopniowo zdobywaj wiedzę o prawidłowym odżywianiu i dietach.
...
A ja polecam Ci http://trec.pl/index.php?TRENING=3&POD=1 rob ten trening przez jakies 2-3miesiace a pozniej idz na silownie i cwicz pod okiem trenera/kogos doswiadczonego,kto rozsadnie poprowadzi twoj trening.
ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw===
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Mogłby mi ktos podac strony dzieki ktorym bym ułozyl diete
Następny temat
Krzysztof Piekarz