SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki i inne wspomagacze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19550
Dzieńdobry. Ja chciałbym sie czegos dowiedziec o wspomagacz i tym podobnych. Mam 15 lat i chciałbym zacząć ćwiczyć. Mam 160 wzrostu i waże 80 kilo. Chciałbym przez wakacje schudnąc i wyrobic sobie rzeżbe ciała. Jakie odżywki powinnem brac ile do tgo ćwiczyc i w jakich ilosciach. Prosze odpowiedzcie szybko.

Morsik :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2152
Noszqrva!
Masz tu linki i zasiadaj do czytania - tam znajdziesz co i jak jeść i przykładowe dietki:
https://www.sfd.pl/temat264769/
https://www.sfd.pl/temat218299/
https://www.sfd.pl/temat141978/ 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
15 lat...
zadnych odzywek ani supli
uzywaj wyszkiwarki
zacznij mniej jesc produktow typu: kasza, makaron, chleb biały, jednym slowem ogranicz weglowodany i idz do dzialu odzywanie tam jest wszytsko, nie musisz o nic pytac, aha i nie na silke idz tylko zacznij biegac, grac w pilke itp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2152
Przede wszystkim działy: Odżywianie (ten zwłaszcza - poczytaj trochę a dowiesz się co jeść a czego nie aby nie "obrastać") i Trening

Ale jak przedmówca polecam przede wszystkim duuuużo ruchu - biegi, piłka, rower, basen itp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19550
No tak.. Ale ja juz sie zapisalem na siłownie z kolegami. Jak mam ćwiczyc i ile podnosic cieżarów zebym nic sobie nie zrobil. Moi koledzy brali jkąs "mete" i teraz wygladaja bardzo dobrze. Tez chce brac ale kreatyne. Czyu to legalne?

Morsik :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2752
Rofl

L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 1

xD
pozdro:)

Siła bez głowy szaleje, a rozum bez siły mdleje...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2152
Użyj wyszukiwarki! O metce (odradzam to g**** bo sobie tylko krzywde zrobisz) znajdziesz w dziale z dopingiem.
Wejdz do działów Trening, Odżywianie i tam w postach podwieszonych (to te wyróżnione na początku) znjadziesz wszstkie potrzebne informacje: od czego zacząć, co jeść, jak trenować itd.

Tylko trochę cierpliwości i samozaparcia do lektury...

A na tej siłce nie ma żadnego trenera czy instruktora??

Zmieniony przez - coodaq w dniu 2006-06-30 16:13:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19550
Jest jakis trener. :P O co chodzi z tą wyszukiwarka:P "uzywaj wyszukiwarki" chodzi wam o to zebym wyszukal czegos o treningu? Ile czasu bedzie zajmowanie mi wyrobienie sobie miesni 1rok ? Czy po wakacjach byly by juz jakies efekty?

Morsik :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19550
mam jeszcze jedno pyt. w zwiaku z treningiem. Co to jest regresja i pregresja i tym podobne. Czy mógl by mi ktos wytlumaczyc co to jest? I jakie odżywki mam barc aby przez wakacje nabarc meisni !! Bardzo prosze !

Morsik :D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
morsik ****a czytac nie umiesz?? masz 15 lat zacznij od DIETY I USTALENIA TRENINGU. MIESNI NIE WYROBISZ PRZEZ WAKACJE!! ROB AEROBY ITP. DUZO PLYWAJ. POWIEDZ KUMPLOM ZE JAK DALEJ BEDA BRAC METKE TO ZA 2 MIESIACE ZROBICIE SOBIE KONKURS KTO MA WIEKSZEGO I WYGRASZ:p
a z supli to jak chcesz brac to kup sobie spalacza dyma burn jest ok.


boze coraz mniejszy intelekt sie robi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2015 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18472
zapraszam do dzialu odzywianie a potem do treningu
https://www.sfd.pl/temat264769/
https://www.sfd.pl/temat273747/
Zmieniony przez - rapeross w dniu 2006-07-01 20:04:45

Zmieniony przez - rapeross w dniu 2006-07-01 20:05:17

http://www.sfd.pl/temat272567/ wejdz dowiesz sie wiecej
http://www.sfd.pl/temat273747/ przeczytaj zanim zlozysz nowy post
http://www.sfd.pl/Siatkówka_-_zasady_gry-t299929.html siatkowka zasady
http://www.sfd.pl/koszykowka_zasady-t299570.html zasady gry w kosza
http://www.sfd.pl/temat284454/ przedramiona wg mnie
http://www.sfd.pl/siatkowka_zasady-t299929.html siatkowka zasady
Tylko Legia/Narew/Hutnik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19550
Taa.. Mnijeszy intelekt? Tylko ze ja sie nic a nic nie znam :P Nie wiem naeet co to suple ! :P Prosze cie powiedz mi jaka mam miec diete.. itp itd. Prosze ! a czy w 2 miesiace bedzie przynajmniej cos widac?

Morsik :D

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sam Cell Pump?

Następny temat

White Blood+białko+??

Shoty
Polecane artykuły