Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971

...
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
heh wszycyc optymisic aa przegrywamy 2:0 juz z niecheci wszedlem na SFD
...
i po meczu jak sadzicie jak bedzie dalje ?? inne mecze wiezycie cos jeszcze heh aa pozniej na kogo obstawiacie daleej??
...
zero

...
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1174
Może nieco podsumuje mecz mimo, że jakimś fanatykiem pilki nożnej nie jestem. Polacy zdziwili mnie początkiem - szybka pilka na w miare europejskim poziomie, w miare uplywu czasu jednak bylo można dostrzec brak skuteczności, gre jedną stroną oraz brak strzalów w światlo bramki. Po pierwszym golu dla Ekwadoru gra się rozsypala, dalsza ich gra to typowa "kopanina". Janasie powinni spalić na stosie za brak zmian, najdalej po pierwszej polowie powinnien zmienić 2 zwodników. Na dobrą sprawę obie bramki to blędy obrońców. Przy pierwszej obrońca stal za napastnikiem Ekwadoru zamiast przed nim, drugie już w ogóle nie komentuje. Pod koniec udalo im się zrobić kilka kontr, ale co z tego - obrona Ekwadoru w przeciwieństwie do naszej zawsze stala tam gdzie powinna. W ostatnich minutach jedyny strzal w światl bramki, zresztą prosto w bramkarza. Przy porażce 0:2 nie usprawiedliwiają ich dwa slupki. Jak dla mnie chlopcy do bicia w grupie, niech wracają do domu. Janaś za to jest już skończony.
...
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Tak ja piszą dzisiejsze gazety: "To nie tak miało być" "Powtórka z Korei", "Koreański harror 2"

Przez pierwsze 24 minuty Polska grała dobrą, poukładaną, technicznie grę, asekurancko, badając przeciwnika. Było widać jednak że jakoś bez sensu próbują wdzierać się pod samą bramkę przeciwnika. Brakowało ostatniego padania. W 24 minucie z niegrożnej akcji, pada gol dla Ekwadoru, nie wiem jak można przegrać dwa pojedynki główkowe pod rząd. Gdzie byli Jop i Baszczyński??? (za plecami rywala). Strata gola nas rozkleiła. Do końca pierwszej połowy nie oddaliśmy celego strzału na bramkę rywala (chociaż w końcówce przycisneliśmy)

Druga połowa zaczęła się od ataków, ale nadalo brak był celenego strzału na bramkę rywala. W całym meczu nie mieliśmy rozgrywającego (obawy że Szymkowiak nie jest w formie niestety się potwierdziły- zagrał bardzo słabe spotkanie), nie było wogóle drugiej linii, pomiędzy obroną i atakiem było "puste pole".

53 minuta akcja Krzynóweka, z pewnością nie było spalonego, z drugiej zaś strony widać było że po gwizdku bramkarz odpuścił sobie i dlatego piłka wpadła do siatki, nie ma więc podstaw by oskarżać sędziego o wypaczenie wyniku meczu.
Do 80 minuty Polacy byli częstymi "gośćmi" pod bramką rywala, jednak nadal żaden strzał nie przeszedł przez nogi rywali.

W 80 minucie Ekwador przeprowadza kontre z której pada gol na 2:0. Jeżeli sędzia odgwizdał spalonego Krzynówkowi, tutaj też mógł tak postąpić.
W końcówce gdy już było po meczu Janas wpóścił zmienników Jelenia, Brożka i "Kosiarkę". Dwaj pierwsi zagrali bez kompleksów, i zmęczeni i już pewni zwycięstwa Ekwadorczycy dali wreszcie strzelić Nam na bramkę. Poprzeczka Jelenia i słupek Brożka pokazują że w tych graczach drzemi duży potencjał i wola walki. Wola walki której polskiej drużynie w całym meczu zabrakło.

Ekwador nie był lepszą drużyną, po prostu bardziej chciał wygrać

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
polska obrona, wygrala caly mecz
jak dla mnie to byl powod nr 1
obrona ekwadoru pieknie zagrala. praktycznie nie pozwalala oddawac strzalow, jak ktos sie zblizal do bramki odrazu podbiegalo 2-3 i tyle z akcji jakiej kolwiek, ale zreszta i tak by nic nie zrobili dobra nie komentuje bo mi szkoda wlasnych nerwow

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2006-06-10 14:27:20

...
a ja nie ogladalem nawet meczu bo nie mialem mozliwosci :p ale wynik prawie przewidzialem :p tyle ze mialem nadzieje ze chociaz nasza reprezentacje bedzie stac na honorowa bramke :) jednym slowem chlopaki juz sa jedna noga w samolocie powrotnym