Witam, mam 17 lat, 196 cm wzrostu i waze prawie 90 kg ;]
Chcialbym poprosic abyscie pomogli mi stworzyc moja wlasna diete przystosowana do mnie i do moich potrzeb. Na silownie chodze 7 razy w tygodniu i do tego biegam w weekendy. Kreatyne i dektroze biore od poniedzialku do piatku. Teraz zaczalem "6-stke weidera". Moj cel to zrzucenie zbednych kg na brzuchu :/ Jezeli moglibyscie mi pomoc i dobrac odpowiednia diete. Naprawde prosze o pomoc ...
Z gory dziekuje ...
Chcialbym poprosic abyscie pomogli mi stworzyc moja wlasna diete przystosowana do mnie i do moich potrzeb. Na silownie chodze 7 razy w tygodniu i do tego biegam w weekendy. Kreatyne i dektroze biore od poniedzialku do piatku. Teraz zaczalem "6-stke weidera". Moj cel to zrzucenie zbednych kg na brzuchu :/ Jezeli moglibyscie mi pomoc i dobrac odpowiednia diete. Naprawde prosze o pomoc ...
Z gory dziekuje ...
Krzysztof Piekarz