SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile spożywać białka przed snem???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6269
Uważacie że jajka przed snem to dobre rozwiązanie? Czy lepszym jest twaróg chudy? A może mieszanka obóch produktów? Jeśli sam twaróg, pasuje dorzucić do tego coś tłuszczu. najczesciej jem 3 jajka o około 50-100g chudego tawrogu. Uważacie że ilość tłuszczu w tych 3 jajkach jest wystarczająca to spowolnienia procesu wchłaniania białka?

I jeszcze jedno mam pytanie? Co sądzicie o tuńczyku w sosie własnym jako dostarczycielu białka? Lepiej jako dodatek do posiłków czy może spożywać go w większej ilosci jako jeden z posiłków wysoko-białkowych? A może wy zrezygnowaliście z niego?

Pozdrawiam:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna !!

Następny temat

Dieta do poprawki. Prośba

electro
Polecane artykuły