Witam - i od razu po porade do specow :)
dostalem fat burnera TRECa i L-karnityne TRECa
jestem na redukcji i...3-4x w tygodniu (generalnie wtorek,sroda,czwartek, piatek) wstaje o 6.30 i od godziny 7 lece po 45min na rowerku
W pon srode i piatek - ok 17 dochdza jeszcze do tego trreningi silowe
I mam do Was pytanie - jak stosowac te suple ?
Rano przed jazda na pewno - ale jak potem ? i jak w nietreningowe ?
Dziekuje za pomoc!
dostalem fat burnera TRECa i L-karnityne TRECa
jestem na redukcji i...3-4x w tygodniu (generalnie wtorek,sroda,czwartek, piatek) wstaje o 6.30 i od godziny 7 lece po 45min na rowerku
W pon srode i piatek - ok 17 dochdza jeszcze do tego trreningi silowe
I mam do Was pytanie - jak stosowac te suple ?
Rano przed jazda na pewno - ale jak potem ? i jak w nietreningowe ?
Dziekuje za pomoc!
Krzysztof Piekarz