prosze o kilka wskazowek ,zaczołem trening redukcyjny po treningu hst trenuje splitem co dwa dni a wdni bez treningowe wykonuje areoby 40 min plus w kazdy dzien 6 weiedera
ułozyłem sobie zapotezbowanie klaoryczne według klakulatora dziennik posiłkow vital max redukcja moje dziennne zapotrzebowanie przy wadze 95kg(185cm) 2888kcal
białko 219g
wegle 333g
tłuszcze 76g
podzileiłem to na 6 posiłkow co trzy godziny
b w t
1)6 30 36 86 12
2)10oo 36 76 15
3)1300 36 66 20
4)17oo 36 56 15
5)2000 36 46 12
6)2130 36
mam kilka pytan co do tej diety:
1)czy jest dobrze rozpisana
2)kiedy robic trening myslałem za godzine po godzine przed poisłkeim
areobowy i split chodzi o poisłki miedzy treningowe
3)zostało mi jeszce dekstro juice po cyklu z kreatyna kiedy najlepeiej zazywac po treningu przed w jakim czasie
4)czy w dni treningowe na siłce stoswac diete normalna zaspokajajoca dzinne zapotrzebowanie
ułozyłem sobie zapotezbowanie klaoryczne według klakulatora dziennik posiłkow vital max redukcja moje dziennne zapotrzebowanie przy wadze 95kg(185cm) 2888kcal
białko 219g
wegle 333g
tłuszcze 76g
podzileiłem to na 6 posiłkow co trzy godziny
b w t
1)6 30 36 86 12
2)10oo 36 76 15
3)1300 36 66 20
4)17oo 36 56 15
5)2000 36 46 12
6)2130 36
mam kilka pytan co do tej diety:
1)czy jest dobrze rozpisana
2)kiedy robic trening myslałem za godzine po godzine przed poisłkeim
areobowy i split chodzi o poisłki miedzy treningowe
3)zostało mi jeszce dekstro juice po cyklu z kreatyna kiedy najlepeiej zazywac po treningu przed w jakim czasie
4)czy w dni treningowe na siłce stoswac diete normalna zaspokajajoca dzinne zapotrzebowanie
Krzysztof Piekarz
