CZemu ceny treca sa wszedzei takie same?
nawet na allegro nikt nic nie zaniża... rouzmiem że trec ma podane ceny i ponizej nich nie mozna sprzedawać, no ale olimp tez ma podobnie a jakoś zanizają na maxa..
moze Trec daje jakies kary za zanizanie czy cos? ale mysle , ze nie był by w stanie kontrolowac wszystkich cen w necie..
co myslicie na ten temat?
nawet na allegro nikt nic nie zaniża... rouzmiem że trec ma podane ceny i ponizej nich nie mozna sprzedawać, no ale olimp tez ma podobnie a jakoś zanizają na maxa..
moze Trec daje jakies kary za zanizanie czy cos? ale mysle , ze nie był by w stanie kontrolowac wszystkich cen w necie..
co myslicie na ten temat?
Krzysztof Piekarz