SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

silownia w agacie na retkini

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19446

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trenujecie w agacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!!
Ja dopiero zamierzam się zapisać
Są jakieś inne kluby w okolicy wyszyńskiego-retkińska??
W sumie mieszkam tu od 2 lat ale do tej pory się nie rozglądałem za siłowniami,
Dzięki!!

Good Luck !!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Chyba skoki do basenu z kulkami
Byłem w agatce pare razy jak byłem nieco mniejszy
...
Napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 102587
Świetny klub,doskonale wyposażony a cena karnetu nie jest wysoka.Dla mnie bomba!W takiej atmosferze "kuje" się prawdziwą formę.Zresztą gdzie indziej mógłbym obserwować przygotowania Maszy do M.P.?Takiego mięcha na żywo nie widziałem u żadnego zawodnika,a widziałem już wiele...Nawet Pudzian wpada czasem na trening i kiedy "śmiga" przysiady z "3 paczkami",chłopaki filmują go telefonamiMnie nikt nie namówi do zmiany barw klubowych,nawet jeśli miałbym płacić dwa razy więcej.Pozdrawiam.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2006-04-03 08:46:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6103
BodyLine mówisz tak bo nie byłes w "RAJu"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 72
Witam !

Uczęszczam na siłownie od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolony, sprzęt profesionalny, przemiła obsługa, fachowa pomoc ze strony P. Andrzeja. Przystępne ceny karnetu.
Gorąco POLECAm !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1153
ile kosztuje karnet w agatce??jakie sa karnety??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 209
Bardzo fajna siłownia, super sprzet (wybierał go Masza a chłopak sie troche na tym zna). Karnety w przystepnej cenie, niestety niepamietam ile dokładnie kosztuja poniewaz musiałem zmienic siłownie(brak czasu na dojazd). Serdecznie polecam wszystkim a szczególnie tym z RETKINI bo to zdecydowanie najlepsza siłownia w tej czesci Łodzi!!Pewnie jeszcze tam wroce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 209
Ceny karnetów w Gym System:
70 zł - 20 wejśc
60 zł - 20 wejśc - studenci:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
No ceny bardzo fajne

Szkoda, że nie moje okolice

Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2006-04-04 15:20:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM. CHCIAŁEM WAM POWIEDZIEĆ ZE SIŁOWNIA A AGACIE TO NAPRAWDE WYPAŚNA SPRAWA.MIŁA ATMOSFERA PROFESIONALNY SPRZET I CO WAZNE NIEDROGO:). MOZNA POĆWICZYĆ W TOWARZYSTWIE3 MISTRZA pANDRZEJA MASZEWSKIEGO CO JEST FAJNĄ SPRAWĄ A I JESCZE PANI ASIA SWOIM WYGLĄDEM OSŁADZA CZAS SPĘDZONY NA ĆWICZENIACH. JEDYM SŁOWEM SERDECZNIE POLECAM JA JESTEM ZADOWOLONY BO MOŻNA SZYBKO I NIEDROGO DOPAKOWAĆ :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
GORĄCO POLECAM SIŁOWNIE W AGACIE NAPRAWDE DOBRA PAKERNIA
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

Następny temat

MP w Warszawie

electro
Polecane artykuły