Szacuny
6
Napisanych postów
210
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
10043
12 marca w mojej szkole odbyl sie egzamin na pasy.Egzaminowali nas Katsue ( 3 dan i wice mistrzyni japosni w judo), Ichinoe ( 3 dan ) takechi ( 1 dan). Wszyscy zdali :D Zdjecia wrzuci Jodan, na razie prosze nie pisac nic.
Pozniej dam linki do filmikow z egzaminu ( walka Katsue i Ichinoe , Ichinoe z kolega z treningów)
" Wstań i walcz , to Twoje życie twój największy skarb ... ""
Szacuny
41
Napisanych postów
10832
Wiek
45 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
38587
spróbowałem, ale póki co nic z tego. mamy pecha, podobnie jest i w innych działach. Awaria już zgłoszona Tam Gdzie Trzeba, zobaczymy co z tego wyniknie. gdy tylko zostanie zlikwidowania, powklejam zdjęcia.
link do filmu możesz dac teraz, nic nie stoi na przeszkodzie
Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-03-31 20:10:44