Witam
Dzis bylem u okulisty na rutynowych badaniach i okulista wykryl u mnie nadcisnienie wewnatrzgałkowe w oku - wyniki badan byly bardzo złe , powiedzialem dr ze przyjmuje kreatyne - ale chyba nawet nie wiedział co to jest - cykl zaczalem w poniedzialek 10 g kreatyny w d.t 5 w d.n.t i teraz zwracam sie do was czy wy tez mieliscie problemy z nadcisnieniem po kreatynie?przyjmuje mono capsy olimu , jak to zmniejszyc bo wiem ze nie jest to bezpiczne dkla moich oczu - dostalem juz krople ale nie chce odstawiacv kreatyny , moze zmniejszyc dawke ? czy odstawic calkiem? POMOCY!!!
Dzis bylem u okulisty na rutynowych badaniach i okulista wykryl u mnie nadcisnienie wewnatrzgałkowe w oku - wyniki badan byly bardzo złe , powiedzialem dr ze przyjmuje kreatyne - ale chyba nawet nie wiedział co to jest - cykl zaczalem w poniedzialek 10 g kreatyny w d.t 5 w d.n.t i teraz zwracam sie do was czy wy tez mieliscie problemy z nadcisnieniem po kreatynie?przyjmuje mono capsy olimu , jak to zmniejszyc bo wiem ze nie jest to bezpiczne dkla moich oczu - dostalem juz krople ale nie chce odstawiacv kreatyny , moze zmniejszyc dawke ? czy odstawic calkiem? POMOCY!!!
No Mercy, No Fear...
Krzysztof Piekarz
ona podobno zmniejsza cisnienie w gałce (nie namawiam oczywiscie