Szacuny
14
Napisanych postów
4596
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
35012
no wiesz ile mozna dostawac tych shakerow :D A jakos nie moge sie przekonac do tych batonikow.
Nie podoba mi sie jedynie to, ze znizke 5% dostaje sie jedynie na trzy tygodnie.
Szacuny
0
Napisanych postów
890
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
11052
a ten sklep tao ? Jestem z swietochlowic i mam troche daleko , moze znacie jeszcze jakies dobre sklepy , bo w tytanie xpand kosztuje 210 zl A w sklepie rekracji 179 Wiec*****nia
Szacuny
0
Napisanych postów
890
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
11052
a jaka mam pewnosc ze nie dostane jakiegos*****stwa ? Albo ze wogole to dostane , te sklepy interenetowe to nie dla mnie , jesli chodzi o taka kwote , kto ma adres www tego tao ?
Szacuny
16
Napisanych postów
4217
Wiek
37 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
43747
Zamow z neta na bank dostaniesz, to są sprawdzone firmy Każdy z nas tam zamawia. A Tao jest w Bytomiu, na tym głównym deptaku, spytasz się kogoś to ci powie..
Szacuny
0
Napisanych postów
564
Wiek
41 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
6363
In cieszyn sa 2 sklepy, jeden ogolnosportowy gdzie na zamowienie sprowadzaja...koszmarnie drogo, nie polecam absolutnie, drugi to Trec, ale tam nic nigdy nie kupilem bo taniej jest na allegro i w sklepach internetowych, oba sklepy znajduja sie na ulicy Glebokiej