Chciałbym się dowiedzieć czy jest sens łączenia treningu HST z aerobami i dietą w celu zrzucenia zbędnego tłuszczyku i poprawy budowy ciała.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Trening jak najbardziej dobry na czas redukcji. Ale to w końcu ma być poprawa umięśnienia, czy redukcja? Bo ciężko to osiągnąć. Chociaż w ostatnie wakacje robiąc HST zrzuciłem parę kilo z równoczesnym przyrostem mięśni.
Pozdro
Pozdro
mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny
...
najlepiej to jakby to był efekt pośredni xD przyrost mieśni przy jednoczesnej utraci zbędnej tkanki tłuszczowej :P głónie chodzi o to czy jeśli chciałbym zrzucić parę zbędnych kilo trening HST może mi w tym wyraźnie przeszkodzić czy pomoże :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz