SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ostaki przygotowan do sezonu :)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6173


troche w domku na trenazerku a troche na szosie dokiedy snieg niestopnieje.
a maraton pierwszy tuz tuz :)

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6173


chwila wytchnienia ....

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6173


i znowu po pedalach na pelnym blacie :)

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2827
he he ja sie bardziej przygotowuje psychicznie na zawody DH trzeba miec poprostu reset w glowie pewnie znowu niebede mial czasu zeby gdzies poleciec na ktoras edycje pucharu
sog za ostry trening widze pot na czole

Zmieniony przez - przemolino w dniu 2006-03-10 10:20:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308
witam
no widze ze przygotowania są ostre Ja tez jezdze w domu jak nie ma warunków na szosie ale w bardziej przyjaznych warunkach - w piwnicy gdzie temp. jest wyraznie mniejsza i nie leje się ze mnie jak z prysznica Dodając do tego stary telewizor mozna wytrzymuje tak 2 -2,5 h ale w weekend trza co na szosie pojezdzic bo w domu nie wytrzymalbym 4-5h

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8209
Kurde po zimnie i chlapie niezbyt lubie jeździć, ale tak w domku to można potrenować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81
Ja smigam sobie na stacjonarnym , pływam , zdarza sie pobiegac .
POwinno wystarczyc , ostatnio bylem sie przejechac , zrobilem z 20 km i czuje ze bedzie dobrze ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 312
Moje przygotowanie to zakup korby w domu nie trenuje, bo nie mam jak, ale jak tylko śnieg zniknie to spale gumy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6663
a to w zimie nie możesz palic? ognisko zgaśnie?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 312
w zime to pale inne rzeczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308
PLONK !!! Nie karmić trolla !

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test coopera help

Następny temat

AWF

electro
Polecane artykuły