SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

konkretne pytanie- gainery

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2785
witam,
szukam i wciąz nie wiem:
KTÓRY GAINER OLIMPU LEPSZY:

olimp profi whey mass
olimp
super whye gainer
olimp gainer MCT

do tego kupuje :
Olimp monohydrate kreatyne.

dzieki wielkie za rozwianie wszelkich wątpliwośc;)
pzdr

.::CARPE DIEM::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Ten, który lepiej wypełnia Twoje braki w diecie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14165
Musi byc koniecznie Olimp? ja bym polecal MASS XXL

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2785
ale porównując jakościowo- to ktory lepszy?

ps. OLIMP przyją mi sie jako solidna firma, ktorej mozna zaufac. dlateog chce kupic olimp. zle?

pzdr

.::CARPE DIEM::.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
zle Ci sie kojazy (ale mniejsza z tym)
porownaj sklady i zobacz który lepiej uzupleni twoja diete

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7161
Jeśli to twój pierwszy gainer (mimo ze nie wiem jak sie odzywiasz itd itp. :] ) to polecam Super Whey Gainer 4000, dlaczego ? bo Chuck a na serio to kumpel bral go jako swoj pierwszy gainer z kreatyna i jesli to miarodajne to jak mial 34 w bicu to po cyklu dobil do 37,5 :) bylo to co prawda dawno ale jakie osiągi hehe dla dzieciaków to 37,5 to ogromniasta łapa ha :) Ale serio to wybierz tak żeby odpowiednio wypelnic braki w diecie, pewnie brakuje ci bialka to wez taki w ktorym przewaza bialko i juz :) Pozdro

"Pijmy za drzewa, które rosną na nasze trumny, aby rosły jak najdłużej"

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
numer dwa.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potężne uderzenie

Następny temat

Dobry wybor??? :-)

electro
Polecane artykuły