Szacuny
5
Napisanych postów
77
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
559
jestes spoko koles. jak jeszcze interesujesz sie dinozaurami i komputerami to mozesz zostac moim kolega.
jeeeeesh:P
rzuc SOGa jesli pomoglem. Jesli masz watpliwosci co do tego co napisalem, daj mi znac.
"take the red pill, and I'll show you how deep the rabbit hole goes."
Szacuny
4
Napisanych postów
1073
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
14855
j/w
Jezeli trzymasz sie diety a treningi bedziesz wykonywal porzadnie masa napewno pojdzie. Do kreatyny pij duzo wody. A gainer wal jak masz braki i po treningu mozesz dawac.
Pozdro.
PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq
Szacuny
5
Napisanych postów
77
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
559
poswiec 2-3 dni na dokladne przestudiowanie dzialow TRENING i ODŻYWIANIE. Potem w ogole pomysl czy potrzebujesz odzywek.
rzuc SOGa jesli pomoglem. Jesli masz watpliwosci co do tego co napisalem, daj mi znac.
"take the red pill, and I'll show you how deep the rabbit hole goes."
Szacuny
1
Napisanych postów
244
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
12400
Jak już przemyślisz to co Ci misiek_beg napisal i wyjdzie ze potrzebujesz odżywek i suplementów to odpuść glutamine(nic ci nieda jezeli chodzi o mase albo siłe).
Zmieniony przez - Kuba_1984 w dniu 2006-02-18 22:34:16