Szacuny
7
Napisanych postów
1392
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
26131
staram sie nie przekladac ale czasem widze ze lepiej przelozyc, glowna wina to niewystarczasjac ilosc snu, jak juz przekladam to zalezy to od tego jak bardzo jestem zmeczony i od tego czy przelozenie treningu bedzie kolidowalo z nastepnymi treningami.
"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."
Szacuny
5
Napisanych postów
511
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7950
Ja jak mam przełożyć to sobie tak myślę, że jeszcze nie przełożyłem od początku cyklu więc głupio, albo że już przełożyłem , więc głupio jeszcze raz... Ale jak jestem chory, albo wybitnie źle się czuję to nie idę, bo jak mam z ledwością serie robić i kląć przy tym, że nie mogę tyle podnieść, co zwykle, to wolę ten dzień spędzić w domu i odpocząć.
**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.