no to rob klate raz w tygodniu.
http://www.pajacyk.pl - Kliknij.
www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!
Ilość wyświetleń tematu: 2475
http://www.pajacyk.pl - Kliknij.
www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!
A powazniej- mozesz sobie dorzucic takie cudo: wychylasz sie w bok trzymajac sie czegos reka. W wolnej rece masz sztangielke. Tulow powinien byc prawie rownolegly do podlogi. Reka ze sztangielka jest oczywiscie nizej. Z takiej pozycji zaczynasz wykonywac cos w rodzaju pojedynczych rozpietek. Kombinuj z katami.
Nie ma ludzi nieomylnych...
Bardzo dobrze radzisz.
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
Nie ma ludzi nieomylnych...
a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły