SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

piwnica-tez silka :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Nasze zdjęcia.
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360


witam
wrzuce fotki mojej silki, ktora znajduje sie u zioma w piwnicy, cwiczy tutaj 5-7 osob

aha i piszcie dopiero jak dam znac ze skonczylem fotki wrzucac, a nei mam abona to potrwa to troszke

>>"jak booli-jak puuchnie<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360


stoliczek ze sprzetem rtv, woda i nie tylko :)

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
no fajne

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360


laweczka do brzuszkow, jest baaardzo uniwersalna, cwiczymy na niej klate skos w gore, skos w dol i triceps :) napewno najmniej sie na niej cwiczy brzuch heh

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360


drazek do podciagania, czyli nasz drugi dlugi gryf-12kg
aha kupuilem abona :)

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360


to cos chcemy sprzedac za 30 zl :]

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360


boomboxik z soniacza, na klapke z cd trzeba polozyc krazek nie lzejszy niz 2kg bo klapka sie nei zamyka

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360


a to ziomek

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1360
to narazie koneic fotek, jak cos znajde jescze to dorzuce

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
co to jest to za 30zl co cchecie sprzedac??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13551
nawet calkeim calkeim masz soga
ps.zobacz moja mam w podpisie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na Dobre I Na Zle !

Następny temat

muzyka w Metroflex Gym

electro
Polecane artykuły