siemka mam male pytanie dotyczace treningu klatki i tego jak je wykonujecie:) bo ja dokonca sam juz nieiwem jak je robic bo co przyjdzie ktoś na silownie to wykonuje je inaczej i sam neiwme jak czy na prostych rekach trzymajac hantle rozkladajac dlonie na boki lezac na lawce prostej czy wyciskac hantle napinajac miesnie klatki i pleców czy znowu ugiac ramiona w kat 90 stopni i rozkaldac rece na boki:) ( troskze nie precyzyjnie dobrane nazwy ale mysle ze zrozumiecie oco mi chodzi) moze ktos ma jakiejgos gifa jak robic rozpietki lub by mi paincie narysowal dzeiki i pozdrawiam:) i w nowym roku zycze wszystkim korzystajacym z sfd duzo zdrowai szczescia pomyślonosci i doskonalych efektów w nowym 2006 roku :)
"Posiadasz cel niewiesz którędy iść? Ja ci powiem.
Nie spadaj jak liść na ziemie pnij sie do góry spełniaj swe marzenia
.."S.p Magik
Krzysztof Piekarz