SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MuayThai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 266
klimo - niestety w opolu nie dziala klub MT. najblizszy klub jest we wrocku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12054
niwix-dzieki
1kolo-a na ksiazat opolskich podobno jest,własnie sie dowiaduje od kolegi mowi ze prowadzi jakis koles z karate.I ze jest trening w piatki od 16.30 do 18.30 pozdrawiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
Siema! Chlopaki nie tyrajcie go przyszeld po info konkretnie, wiec prywatne uprzedzenia zostawcie za drzwiami ( ).
Do autora- Muay Thai to piekny sport, ktory warto cwiczyc. Nie slyszalem o zadnej sekcji w Opolu, a to co mowisz (prowadzi trener od karate), to zadne MT. Juz lepiej idz na Kick-boxing, bo wg mnie nie ma sensu cwiczyc karate z kolanami i lokciami.
Pozdro.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12054
Kamiru-dzieki za informacje.No cos mi sie o uszy obiło bo znajomi z bjj byli podobno na treniungu mt i mowia ze jakis mistrz polski karate to prowadzi.tez sie zdziwiłem ale pojde i zobacze jak to mniej wiecej wyglada.Dzieki za info.Pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20005
k**** a mojego posta niezauważyłeś? czy nie chce ci sie szukać w bazie klubów

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 24063


Klimo i jego posty.... bk

zapisz sie na balet, bo to jest bardzo widowiskowy taniec, i poznasz fajnych, spoczko ziomeczkow i spoczko dziewczyny

pozdro...
ps: zanim cos napiszesz pomysl tysiac razy!!!!!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1149
zjechaliście chłopaka i to ostro

ale wszystko zostało powiedziane:
- wyszukiwarka (podwieszony post o MuayThai),
- a co do tego czy jest widowiskowy to polecam balet,
- nie zniechęcaj się tylko się zapisuj jak nie na mt to coś innego,

co do dziewczyn to te które poznajesz zawsze są ciekawe, kto cię pobił(wygląd twarzy po sparingach jakimś turnieju) i wtedy mówisz, że obroniłeś staruszkę na ulicy i każda twoja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1309
Laski są po***ane. One chciałyby żeby ich chłopak był chudy nic nie trenował a jak przyjdzie co do czego to ma wszystkim wlać .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 266
klimo - tego czegos na Książąt Op. to bym ci nie polecał. To chyba jakiś czarodziej a nie instruktor MT. Ale z ciekawości możesz się przejść. Wykaz wszystkich działających sekcji i klubów spróbuj poszukać na stronie Polskigo Związku MT(ale uprzedzam, że na pewno nie znajdziesz tam Opola).Swego czasu w jakimś numerze NTO ukazało się ogłoszenie tego pana odnośnie tej sekcji. Klub ten należy do Opolskiej Szkoły Talibów(nie żartuję), sam więc widzisz, że to jakaś lipa. Najbliższy klub to DRAGON WROCłAW, kumpel był i poleca.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12054
dziki za wypowiedzi.
1kolo-ale byłes tam i co ten ziomek co to prowadzi to jakas scieme wali??No ja tez od kumple slyszalem ze to czego on tam trenuje nie przypomina MT.ale pojde w piatekj i sam zobacze.pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate słabe?!

Następny temat

Krav maga przeczytaj to a zrozumiesz!!!!!!

electro
Polecane artykuły