Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
tez sie zdziwilem ze kilka pokoi nie ma

...
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876

w związku z usunięciem pokoju SWEDKOWO... LECH Kujawiak Osowa swoje mecze rozgrywać będzie w pokoju TABORY.

REWANŻ JAK SIĘ PATRZY

Na "odnowionym" Kurniku zainaugurowano rozgrywki już III edycji Kurnikowego Turnieju pod "patronatem" sfd.pl. Drużyny Kujawiaka i Dream Team'u w ramach KT spotkały się już trzeci raz. Drużyna Bodymaker'a jako pierwsza pokonała super team z Osowej...

W I edycji Kujawiak (wtedy Królewska) odbrawiała wszystkich rywali 3:0 (tylko Tłoki Impostora były w stanie strzelić jednego gola, przerwyając 1:2).

W II edycji ku zdumieniu wszystkich ekspertów, Drużyna Marzeń pokonała niespodzewanie obroniących tytułów Kujawiaka. Obie te drużyny miały ponownie spotkać się z 1/2 play-off II edycji, jednak Dream Team przegrał w 1/4 z Naftówą. Nadzieje Stanley'a na rewanż trzeba było odłożyć na później.

Do dziś! W tamach I kolejki III Turnieju, spotkały się LECH Kujawiak i Dream Team. Ku zdumieniu "starych wyjadaczy" Kurnikowego Turnieju, którzy nie odwiedzali tytułową stronę od czasów zakończenia II edycji, doszło do zmiejszenia liczby pokojów na kurnik.pl. Drużyna z Osowej, swoje mecze rozgrywać będzie na Tabory.

Pierwszą tercję rozpoczynał Impostor. Kujawiak tradycyjnie przeniósł się do obrony. Skuteczna gra w defensywie przyniosła zablokowanie dostępu do własnej bramki. Zrezygnowany Impostor kopnął piłkę w róg. - To jest mój pierwszy mecz od czasu prażki w finale z Impostorem - powiedział po meczu Stanley. - Zwycięstwo w pierwszej tercji podbudowało mnie do dalszej walki.

Kolejna odsłona meczu to także gra w obronie Kujawiaka. Dream Team wszelkimi stronami próbował przedostać się do bramki Kujawiaka, jednak drużyna z Osowej cały czas miała gre pod kontrolą. W pewnym momencie, ku zdumioniu kibiców, którzy licznie (aż 0) zgromadzili się przy stole nr 4, Impostor zablokował grę mimo iż dostęp do bramki Kujawiaka był nadal otwarty.

Zrezygnowany Impostor w ostatniej odsłonie strzelił samobójczą bramkę...

LECH Kujawiak - Dream Team 3:0 (+,+,+)