hetsa kiedy gramy - napisz gg ja cały czas jestem - nawed pisz wtedy gdy nie jestem dostępny ( bo moge być niewidoczny

...
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2102
Drużyna Actimela - Tłoki 0:3

Mecz pomiędzy Drużyną Actimela i Tłokami(M) dobiegł końca. Wynik: 3:0 dla Impostora.

Mecz był dość wyrównany jednak obecny mistrz jest bardzo skuteczny i obrona Actimela nie podołała jakże ciężkiemu zadaniu.

ZWYCIĘSTWO DO ZERA

Czwarte w tym sezonie, a drugie do zera zwycięsto odniósł dziś zwyciesca pierwszej edycji Kurnikowego Turnieju drużyna LECH Kujawiaka Osowej. Czwartą porazkę do zera poniosła dziś FC Spontanola.

Drużyny te jeszcze nie miały okazji rywalizować ze sobą w Kurnikowym Turnieju i przeciwnicy nie znali swoich możliwości. Drużyna Kujawiaka to jedna z najmocniejszych ekip KT (pierwsze miejsce w I KT i drugie miejsce w II KT), która w poprzednich meczach odniosła pewne zwycięstwa. FC Spontanola to debiutant, który jak dotąd nie ustrzelił choćby jednego gola.

Pierwsza tercja to rozpoznanie terenu przez obie drużyny. Kujawiak zachowywał się zachowawczo. Na trynubach zasiadł nawet sam Baca, pomysłodawca KT i wszechwładny mod działu "Piłka Nożna" - patrona medialnego naszego Turnieju. Kujawiak zastosował sprawdzoną już taktykę obronną, ale Spontanola nie pozwoliła wykazać się grą defensywną i srzeliła w róg. Zaraz potem Baca opuścił trybuny - i tu cytat - "idę ryć".

Druga tercja wyglądała podobnie jak pierwsza. Spontanola długo przebywała na połowie Kujawiaka, która powoli zmierzała pod bramkę przeciwnika. W decydującym momencie zawiodła obrona Spontanoli, która wystawiła piłkę prosto pod nogi graczy Kujawiaka, która strzelając bramkę, odniosła swoje czwarte zwycięstwo w III KT.

Trzecia tercja trwała jeszcze krócej od pierwszej. Omyłkowy (?) ruch zawodników Spontanoli, doprowadził do bramki Kujawiaka, którzy tym samym zwyciężyli drugi mecz w tej edycji do zera (wcześniej w 1. kolejce z Dream Team).

FC Spontanola - LECH Kujawiak Osowa 0:3 (-,-,-)

Po tym meczu Kujawiak stał się samodzielnym liderem III KT, który tylko różnicą bramem wyprzedza broniących tytułu Tłoków oraz Arsenal. Właśnie z Arsenalem drużyna Kujawiaka spotka się za tydzień. Arsenal w tego weekendowej kolejce pokonał Legię 2:1 (tydzień temu Kujawiak takim samym stosunkiem pokonał Legionistów).

Dotychczasowe mecze pomiędzy drużynami:
10.06.2005 Arsenal Fordon - Królewska Osowa 0:3 (-,-,-)
10.09.2005 Arsenal - Kujawiak Osowa 1:2 (-,+,-)

...
I pojechalim. Faworyt przegrał 3-0 (Stanleyowi szczesliwie sie udalo strzelic trzy bramki). Moze innym razem.