gol.
1-0 dla Legionitow.

...

2-0 dla Legii,
cudowny gol, juz nawet pogratulowalem hetsie gola, nikt sie tego nie spodziewal ... co za bramka!

...
DRUZYNA ACTIMELA 1-2 LEGIA

Druga kolejka III edycji kurnikowego turnieju dla Legii byla udana. Warszawiacy pokonali team Actimela 2-1. Mecz nie byl latwy. Poczatek to niezdecydowana gra jednych i drugich, Legia najpierw sie cofnela, by zablokowac odpowiednio swoja bramke, a nastepnie ruszyc na bramke rywala - udalo sie. Bramka szczelnie zablokowana. Pilkarze Druzyny Actimela po zablokowaniu bramki Legii mysleli 7 minut nad kolejna akcje. Niestety nie mieli wyjscia - ta terce musieli przegrac, aczkolwiek Legia wygrala dosyc szczesliwie, bo w koncowce zagapili sie i byli o krok od zablokowania drugiej bramki, na szczescie w pore sie obudzili i padla pierwsza bramka, po dokladnym podaniu Kielbowicza pilke do bramki wpakowal Sebastian Szalachowski. Druga tercja byla rownie interesujaca, co pierwsza. Przewage miala Druzyna Actimela. Mieli pare groznych sytuacji, ale obrona Legii stawala na wysokosci zadania. W pewnym momencie zrobilo sie bardzo, ale to bardzo groznie. Wszyscy byli zawiedzieni, ze DA (Druzyna Actimela) zdobedzie wyrownujacego gola. Mieli stuprocentowa okazje, by zdobyc wyrowananie. Napastnik DA byl sam na sam z Fabianskim, ale w ostatniej chwili do napastnika DA podbiel Moussa Outarra, zabral mu pilke i przebiegl 90m boiska z pilka i popisal sie genialnym strzalem w samo okienko bramki. W tym momencie bylo juz po meczu - Legionisci prowadzili 2-0. Do trzeciej- ostatniej tercji przystapili bez Szalachowskiego, Wlodarczyka i Choto. Trener Wdowczyk postanowil ich oszczedzac, gdyz za tydzien mecz z jednym z faworytów turnieju - Kujawiakiem. Niestety. Trzecia tercja nie byla juz taka wesola, Legionisci szybko oddali bramke DA...ale coz - wazne jest zwyciestwo - powiedzial po meczu bohater spotkania Outarra.
"To nie byl latwy mecz, w pierwszych dwoch tercjach dalismy z siebie wszystko i to sie oplacilo, dzieki temu wygralismy" powiedzial w pomeczowych wywiadach Piotr Wlodarczyk.

gole dla Legii strzelali :
-S.Szalachowski
-M.Outarra

DWA MECZE, DWA ZWYCIESTWA - jest dobrze, oby tak dalej - dodal rzecznik prasowy Legii

...
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2102
Rzecznik Actimela: Drugi mecz przez głupote naszego pomocnika przegraliśmy, ale tym razem nie skończy sie na grożbach już usypujemy stos drewna przed budynkiem klubowym, kara bedzie sroga!
Kibice Actimela: NA STOS!!! NA STOS!!!
Prezes Actimela: Na następny mecz z Pedzącymi Gumiakami bedziemy przygotowani.