słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64811

...
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1245
zapraszacie to stołu tabory jak pisze stół proywatny ze nie moge wejśc to zaproście mnie to pooglądam mecz

ZKS Stal Rzeszów
Dynovia Dynów
Legia Warszawa
21.07 Już rok z SFD

...
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989

Niestety,
na stadionie w Bydgoszczy nie bylo wielkiej niespodzianki. Kurs u bukmacherow na wynik 3:0 dla gospodarzy wynosil 1.1 PLN... to mowi samo za siebie, LECH Kujawiak Osowa - to wielki faworyt calego turnieju, ale nie bez podstaw, to wspaniala, znakomicie poukladana druzyna -na chwile obecna, niestety troche lepsza od dumy sto(L)icy. Ale i tak nie jest najgorzej, bo chyba wszyscy spodziewali sie zwyciestwa do zera, ale niespodziawanie w drugiej tercji Kujawiak stracil gola -jedyny mily moment tego meczu...

LECH KUJAWIAK OSOWA 2-1 LEGIA

pozostaje mi jedynie pogratulowac wszystkim zawodnikom Kujawiaka i podziekowac za gre, razem stworzylismy w pierwszych dwoch tercjach (trzecia byla nudna %)) naprawde swietna widowisko, zarowno na boisku, jak i trybunach...
Kibice Legionistow po meczu krzyczeli znane wszystkim haslo "Nic sie nie stalo, heeey Legia nic sie nie stalo..." -chcialbym podziekowac moim kibicom

...
no spoko był mecz oglądałem pierwszą tercje i kawałek drugiej

...
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW, ALE BEZ KOMPLETU BRAMEK

Rozegrano mecz trzeciej kolejki trzeciej edycji Kurnikowego Turnieju. LECH Kujawiak Osowa podejmował Legię. Niespodzianki nie było i broniący tytułu wicemiszcza, Stanley po raz kolejny pokonał Erminho.

Pierwsza tercja przebiegała pod tyktando zwycięscy premierowej, pierwszej edycji Turnieju. Kujawiak kontrolował grę od początku i objął prowadzenie.

W drugiej odsłonie, gra wydawała się wyrównana, lecz jak Stanley, wydawało mu się, że cały czas kontroluje sytuację. - Erminho jednak coraz więcej umie w tych kreskach i trzeba się z nim liczyć - przyznał po meczu Stanley. Erminho doprowadził do wyrówniania. - Niezpodziewałem się, że strzelę gola - przyznał jeszcze w trakci meczu Erminho. Wynik 1:1.

Trzecia tercja to determinacja po obu stronach. Oba zespoły wykonywały szybkie acz przemyślane ruchy. Na decydujący w skutkach ruch Stanley poświęcił aż dwie minuty co okazało się przemienne w skutkach dla jego przeciwnika. Erminho, niechcąc by jego przeciwnik strzelił łatwa bramkę, strzelił ją sam i tym samym odniósł swoją pierwszą porażkę w tej edycji Turnieju.

LECH KUJAWIAK OSOWA - LEGIA 2:1 (+,-,+)

Kujawiak z kompletem zwycięstw przewodzi tabeli Turnieju. W następnej kolejce zmierzy się z Spontanola, a Legia z Arsenalem.