Podciagam sie ok 4 razy nachwytem i 5 razy podchwytem na drazku.Czy moglibyscie dac mi przykladowy trening abym mniej wiecej w pol roku doszedl do okolo 20 podciagniec nachwytem i podchwytem?Z gory dzieki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie pozostaje Ci chyba nic innego jak poprostu podciągać się.
Zrób sobie np 3 serie po max powtórzeń(na początek podchwytem bo jest lżej) co drugi dzień. Nie jestem znawcą...inni pewnie lepiej Ci doradzą. Jak zamontowałem sobie drążek to bardzo często się podciągałem... spontaniczne, przechodząc z pokoju do pokoju. Miałem taki nawyk
Szybko zauważysz efekty robiąc tak.
Pozdrawiam
Zrób sobie np 3 serie po max powtórzeń(na początek podchwytem bo jest lżej) co drugi dzień. Nie jestem znawcą...inni pewnie lepiej Ci doradzą. Jak zamontowałem sobie drążek to bardzo często się podciągałem... spontaniczne, przechodząc z pokoju do pokoju. Miałem taki nawyk
Szybko zauważysz efekty robiąc tak.
Pozdrawiam

...
3X max to nie bedzie za duzo tego ;d.Moze jakies powolne opuszczanie sie czy cos w tym stylu?
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
...
jak bedziesz robil 3x max to z czasem bedzie tego co raz wiecej i wiecej...
i po jakims czasie pomyslisz o bardziej zaawansowanym treningu
i jw spontaniczne podciaganie co sie przechodzi tez robi swoje
Pozdrowionka
i po jakims czasie pomyslisz o bardziej zaawansowanym treningu
i jw spontaniczne podciaganie co sie przechodzi tez robi swoje
Pozdrowionka
...
Siemka
był kiedys temat rozpatrujacy sprawe polepszenia maxymalnej ilosci wykonywanych pompek i tam tez przewijal sie watek drazka
A bylo to tak
Bierzesz swoja max ilosc powtorzen i dzielisz na dwa (zaokraglasz w gore w przypadku nieparzystych rekordow)- w Twoim przypadku beda to 2 lub 3 powtorzenia w zaleznosci od cwiczenia i przez 5/6 dni w tygodniu od momentu w ktorym wstaniesz az do czasu kiedy idziesz spac pykasz sobie co 2-3 godziny (REGULARNIE!!) 50% rekordu, i tak przez pierwszy tydzień. W nastepnym tygodniu zwiekszasz liczbe powtorzeń o 1 i sukcesywnie w kazdym kolejnym tygodniu (oczywiscie jak dasz rade;p)zwiekszasz liczbe powtorzen o 1.
Ten trening trwa okolo 3 miesiecy.
Na poczatku mozesz sobie przez jakis czas probowac robic podciagania z pomoca(innej osoby lub nogi oprzec na czyms), ale lepsze efekty beda jesli zostaniesz przy standardzie.
No i uwaga na kontuzje bo jak tak rano z wyrka wyskoczysz prosto na drazek to moze byc srednio ciekawie=].
Sposob skuteczny jesli jestesmy regularni=]
pozdrawiam i powodzenia
Zmieniony przez - talreg w dniu 2005-12-17 16:40:45
był kiedys temat rozpatrujacy sprawe polepszenia maxymalnej ilosci wykonywanych pompek i tam tez przewijal sie watek drazka
A bylo to tak
Bierzesz swoja max ilosc powtorzen i dzielisz na dwa (zaokraglasz w gore w przypadku nieparzystych rekordow)- w Twoim przypadku beda to 2 lub 3 powtorzenia w zaleznosci od cwiczenia i przez 5/6 dni w tygodniu od momentu w ktorym wstaniesz az do czasu kiedy idziesz spac pykasz sobie co 2-3 godziny (REGULARNIE!!) 50% rekordu, i tak przez pierwszy tydzień. W nastepnym tygodniu zwiekszasz liczbe powtorzeń o 1 i sukcesywnie w kazdym kolejnym tygodniu (oczywiscie jak dasz rade;p)zwiekszasz liczbe powtorzen o 1.
Ten trening trwa okolo 3 miesiecy.
Na poczatku mozesz sobie przez jakis czas probowac robic podciagania z pomoca(innej osoby lub nogi oprzec na czyms), ale lepsze efekty beda jesli zostaniesz przy standardzie.
No i uwaga na kontuzje bo jak tak rano z wyrka wyskoczysz prosto na drazek to moze byc srednio ciekawie=].
Sposob skuteczny jesli jestesmy regularni=]
pozdrawiam i powodzenia
Zmieniony przez - talreg w dniu 2005-12-17 16:40:45
...
jak nie masz wyciągu to aby z początku robić więcej powtórzeń, zegnij nogi w kolanie równolegle do podłogi , a nawet zegnij tak aby był ostry kątmiedzy udem a łydką i podłóż coś pod piszczel np krzesło, albo cos byle sie sztywno trzymało. Wten sposób bedziesz mogl pomagać sobie lekko nogami i robic powtórzenia wymuszone, a i przy okazji nogi sobie pocwiczysz
To powinno pomóc na początek, póki nie zrobisz sam 10 powtórzen, jak uda Ci sie to rob bez krzesła.
To powinno pomóc na początek, póki nie zrobisz sam 10 powtórzen, jak uda Ci sie to rob bez krzesła....
Ja z kolei pamietam troszeczke inny trening (wg. Arnolda). Mial on mniej wiecej taki zarys:
Trening co 2-3 dzien (zaleznie jak szybko sie regenerujesz).
Na kazdym z nich podciagasz sie tak aby w sumie wychodzilo 40 podciagniec.
Czyli np:
1 seria 5x
2 seria 5x
3 seria 4x... itd.
wazne zeby w sumie bylo 40 podciagniec.
Pozdrawiam
Trening co 2-3 dzien (zaleznie jak szybko sie regenerujesz).
Na kazdym z nich podciagasz sie tak aby w sumie wychodzilo 40 podciagniec.
Czyli np:
1 seria 5x
2 seria 5x
3 seria 4x... itd.
wazne zeby w sumie bylo 40 podciagniec.
Pozdrawiam
"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"
...
A co myslicie o takim treningu?
trening 3 razy w tygodniu(pon,sroda, piatek)
3 serie w kazdej 5 razy powoli sie opuszczam z obciazeniem.Opuszczanie trwa ok 5-6 sekund.Do gory podskakuje a nie sie podciagam.Pomoze to na poczatek czy nie?
trening 3 razy w tygodniu(pon,sroda, piatek)
3 serie w kazdej 5 razy powoli sie opuszczam z obciazeniem.Opuszczanie trwa ok 5-6 sekund.Do gory podskakuje a nie sie podciagam.Pomoze to na poczatek czy nie?
...
jesli tylko nie bedzie przetrenowania to powinno byc ok
masz pol roku sproboj 2 plany z przerwa pomiedzy i efekty beda uwierz mi=]
masz pol roku sproboj 2 plany z przerwa pomiedzy i efekty beda uwierz mi=]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz