Szacuny
10
Napisanych postów
1288
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13269
Mam do Was pytanie. Co kupic na mase jeśli do zagospodarowania bede miał powiedzmy... 250 zł? Oczywiście ułoże sobie też pożadną diete ale chyba przyda sie jakaś odżywka. Mój staż treningowy to 6 miesiecy, waga 66kg a wzrot 175...
"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"