ostatnio zlamalem 5 kosc srodrecza prawej reki , wsadzili mi w gipsik na 5 tygodni , teraz okazalo sie ze sie troszke krzywo zroslo wyglada to jak taki luk srednio napiety :/ , problem polega na tym ze boli mnie ta reka juz 3 tygodnie po sciagnieciu nie moge w nic mocniej uderzyc , mieliscie podobne problemy ? czy to po jakims czasie przejdzie w zasadzie juz 3 tygodnie mialo byc ok . czy po zlamaniu srodrecza juz na dobre bedzie mnie to bolec po uderzeniu ? a moze sa jakies zabiegi rehabilitacyjne
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
żeby się kości w śródręczu łamały??? jak miałem tak złamanego jak miałem 10 lat. Teraz to mam inny problem bo mi kostka spuchła i boli za każdym razem jak w coś walnę... a co do kości śródręcza to powinniście wzmacniać dłonie to nie będą się łamać, bo kość będzie się sztywno trzymać mięśni.
...
miałem to samo... gips ściągnęli mi miesiąc temu... i też tak boli... pewnie w koncu przejdzie mi juz przechodzi. pod ciepłą wodą ściskaj gąbke.....
pozdro
pozdroMożesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira
...
stary ja zlamalem 5-ta kosc srodrecza z prezmieszczeniem, jestem juz rok po zabiegu(operacyjnie skrecana kosc, nietypowe zlamanie u samej nasady kosci)no i obojetnie w co bym uderzyl wyskakuje mi odrazu spuchnieta bania! a ty 3 tygodnie po zdjeciu chcesz juz walczyc? stary sam kosciozrost tworzy sie do 6 miesiecy po zlamaniu (ja jestem rok i dalej odczuwam) wiec radze wrzuc na luz i badz cierpliwy !
co ja moge powiedziec :) trening czyni mistrzem!!!
...
1. wizuta u lekarza, najlepiej u chirurga specjalizującego się w kończynach górnych.
2. rehabilitacja, jeśli będą wskazania
3. na razie zapomnij o treningach (przynajmniej tą ręką).
2. rehabilitacja, jeśli będą wskazania
3. na razie zapomnij o treningach (przynajmniej tą ręką).
...
Bez kitu.Mam to samo.Gips przez 6 tygodni.Normalne treningi zaczne w styczniu,a puki co to same kopniecia cwicze
...
ja mam podobnie , reke zlamalem w kwietniu, dokladnie przy nadgarstu, obie kosci, ze skroceniem odlamow i jakims odlamkiem na srodku;/ do tej pory nie reka nie wrocila do normy, z kazdym ruchem czuje bol w stawie, lekarz powiedzial ze reka ma ma luzny staw ale ze to powinno przejsc do pol roku a tu dalej lipa ;/ tak to jest z ta sluzba zdrowia
Nie patrz to co inni mogą zrobić dla ciebie tylko co ty możessz zrobić dla innych!!!
...
czyli ile po sciagnieciu proponujecie nie uderzac w nic , tylko ze uderzac to mam na mysli rekawice i worek
...
Panowie !! mam pytanie !!! wlasnie byłem na treningu.....nawalałem ostro w worek ktory mamy za***iscie twardy...ta 5 kosc (małego palca) strasznie bolała ale biłem dalej. i wlasnie w tym momencie mam tą kość rozmiarów piłki do ping ponga
wiem wiem ze jestem glupi ze uderzałem tą reką ale przeciez wyciągli mi z gipsu po wakacjach wiec juz troche minelo czasu... i co robic? zginam normalnie palec ale tak samo mialem wtedy. za pierwszym razem chodzilem 2 tygodnie na treningi bo nie czułem bolu wogole w tej rece tylko ciagle byla spuchnieta i postanowilem isc do szpitala sie spytac co to jest i sie okazalo ze do gipsu. jak myslicie znowu mi wsadza w gips ? bleeeeee kość jest straasznie spuchnieta. :-/ ja mam pecha
wiem wiem ze jestem glupi ze uderzałem tą reką ale przeciez wyciągli mi z gipsu po wakacjach wiec juz troche minelo czasu... i co robic? zginam normalnie palec ale tak samo mialem wtedy. za pierwszym razem chodzilem 2 tygodnie na treningi bo nie czułem bolu wogole w tej rece tylko ciagle byla spuchnieta i postanowilem isc do szpitala sie spytac co to jest i sie okazalo ze do gipsu. jak myslicie znowu mi wsadza w gips ? bleeeeee kość jest straasznie spuchnieta. :-/ ja mam pechaMożesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
3sek... parter
Następny temat
Krzysztof Piekarz