Szacuny
1
Napisanych postów
392
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
928
Nie było zawodników!!!!
Było więcej sędziuw niż zawodników!!
Nizkij poziom zawodniczyj!
Ludzi nie doczekali się kategiriji open poszli w cholerę!!!
Tego jest tyle że zabraknie słów!!!
Jednym słowem, polska kulturystyka - UMIERA!!!
ARMWRESTLING - nowa popularna dyscyplina sportu!!!
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dla mnie moze jechac i z cyberem, ważne że nie jedzie z filonem,
nie dość ze mnie kulturystyka nie kreci sama w sobie to jeszcze jest na maxa obrzydzona przez ten pzkfits
Szacuny
4
Napisanych postów
1200
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
12593
Kulturystyka nie umiera!!!Armpower ma prawo do wypowiedzi, Olimp mnie nie obchodzi.Ze swoje strony zrobiłem najlepsze Show w histori Polskiej kulturystyki.Gdańsk nigdy nie był dobry na imprezy więc liczyłem się z taką liczbą widzów jaka była.Mogło być troche krócej.Ogólnie ludzie , którzy byli na imprezie są zadowoleni.
Pozdrawiam.
Szacuny
40
Napisanych postów
9390
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
49424
I własnie dlatego nie kasowałem posta, zeby nie było ze tutaj nie można źle pisać o FA, kazdy ma prwo do własnego zdania. Mi sie osbiście podobało denerwowały troche z byt długie przerwy ale reszta ok.