Elo, ćwicze od 3 miesięcy, mam ułożoną diete.
Mam pytanie; co powinienem łykać żeby treningi mi przyniosły optymalne korzyści (np. jakie witaminy mam kupić, carbo etc), na razie to łykam tylko omega-3, a po treningu zamiast carbo jem miód
. Dlatego mam pytanie co i jakie mam kupić z witamin i innych potrzebnych specyfików których nie znam.
Pozdro
Mam pytanie; co powinienem łykać żeby treningi mi przyniosły optymalne korzyści (np. jakie witaminy mam kupić, carbo etc), na razie to łykam tylko omega-3, a po treningu zamiast carbo jem miód
. Dlatego mam pytanie co i jakie mam kupić z witamin i innych potrzebnych specyfików których nie znam.
Pozdro
Krzysztof Piekarz
...wszystkozalezy co Ci brakuje w diecie....jezeli cos Ci brakuje to kup i tyle