witam.moj kolega ma problem bo jest kierowca ciezarowki/tira,jest szczuply,nie regularnie je,sen nie regularny,nie cwiczy na silowni.chce przybyc na masie i pytal mnie o wskazowki w tym kierunku.dawno juz nie kupowalem odrzywek itd i nie wiem co jest nowego i co warto kupic.co byscie mu polecil,czy jakas masowke,witaminy?
wg mnie najlepsze jest regularne jedzenie i dieta,ale u niego to odpada.
Zmieniony przez - NUCEK w dniu 2005-10-11 15:10:53
wg mnie najlepsze jest regularne jedzenie i dieta,ale u niego to odpada.
Zmieniony przez - NUCEK w dniu 2005-10-11 15:10:53
Krzysztof Piekarz