SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KO, i co jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8150
Czy KO w polaczeniu kreatyna da lepsze rezultaty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
O co ci dokladnie chodzi ? Moze poczytaj troche na temat suplementow

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8150
Chodzi mi czy do KO warto brac kreatyne? Nie potrafie zadac prosciej pytania.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
KO to stack kreatynowy czytaj: kreatyna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 438
możesz dodać do KO kreatynę -bez dodatków/np. mono/ najlepiej po treningu jeśli KO który zawiera już w składzie wspomnianą kreatynę będziesz brał np. w ilości jednej porcji dziennie.
przykładowo;
rano pół porcji KO,
przed treningiem także pół porcji KO
a po treningu 5g. monohydratu kreatyny.

banów już nie dają więc czyżby moderatorzy wymarli,
Bul gdzie się podziałeś... czyżby cię zabił nie daj Boże
ten zestaw twój masowy...?
hehe ale mi się fajnie poskładało...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4310
smieszne pytanie ale mozna polaczyc Ko z jakas jeszcze kreatyna!Wydluzy to wtedy twoj cykl!Zreszta na opakowaniu jest podane dawkowanie jesli bierzesz samo Ko i jesli laczysz to z jakas inna kreatyna:)

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8150
Dzieki Apok35ban o taka odpowiedz mi chodzilo.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Men

Następny temat

Co na poczatek panowie??

electro
Polecane artykuły