Proszę o ustalenie treningów. Chcę zacząć treningi od października, teraz ważę 72kg, łapa 36,5, udo 56, talia 79, klata 104, wyciskam 105, chcę ułożyć sobie plan treningów na cały rok, tj. do maja(włącznie), chciałbym osiągnąć jakieś 76 kg(niby nie wiele, ale...). Teraz ma sporo tkanki tłuszczowej na nogach(uda i pośladki). Chcę osiągnąć w rzeźbie: 38cm łapa, 60 cm nogi(z nimi mam ciężko ponieważ mam problem z kręgosłupem). Na początek chciałbym jakieś treningi na masę, chciałem zrobić też bombardowanie łapki i przynajmniej jeden terning na siłę klatki, no i potem trening wytrzymałościowy, żeby ładnie wyglądać na wakacje i mieć dobrą kondycję. Chciałbym też w treningach na masę zastosować cykl kreatynowy.
Wiem, namieszałem, ale proszę o rozpisanie mi tego jeśli jest to możliwe, zaplanować każdy tydzień treningów, przerwy międzi nimi, z samym rozpisaniem konkretnych treningów już sobie sam poradzę, dzięki z góry
Wiem, namieszałem, ale proszę o rozpisanie mi tego jeśli jest to możliwe, zaplanować każdy tydzień treningów, przerwy międzi nimi, z samym rozpisaniem konkretnych treningów już sobie sam poradzę, dzięki z góry

tveety
Krzysztof Piekarz