SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO WAKACJACH

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 172
Witam wszystkich moze na poczatek powiem troche o sobie...Mam 17 lat moj staz na silowni to 2 lata przed wakacjami robilem sile,w wakacje wogole nie cwiczylem teaz dopiero zaczynam spowrotem i wlanie mam pytanie,do wrzesnie cwicze sobie lekkimi ciezarami zeby sie przyzwyczaic a ma ktos moze jakis porzadny plan na mase ktorym mozna ostro zaczac???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a po co Ci mój ?? przeciez plan układa się dla uzyskania zamierzonych celów przez siebie .Na każdego dziąła co innego. Poczytaj wiedzy nigdy za wiele na ten temat

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
https://www.sfd.pl/temat217669/ polecam poczytac

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
j/w ten post napisał renomowany specjalista

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moim zdaniem słaby ten spec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dzieki
pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a łap soga specu
heh dałes mi pierwszy
nawet nie widziałem
pozdro

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2005-08-20 10:13:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 172
dzieki DON GARCIA leci SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 172
DON GARCIA albo kto inny mam jeszcze jedno pytanie.Czy moze masz lub ktos inny jakis plan na mase ciekawy...bo juz mialem sporo planow i chcialbym sprobowac jakiegos innego...moze cos macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Garcia to dobry spec i art też super

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dobra koniec żartów

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 172
i jak wkleisz cos???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na mase --> ocencie plz

Następny temat

pomoc

WHEY premium