SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

to białko sie nadaje??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1204
znalazlem na allegro bialko... 9 zl za kilogram, 70 g bialka i 20 g wegli w 100 g odzywki, nazwa "power mass". jakos nie chce mi sie wierzyc ze za taka cene mozna kupic dobre bialko.. wiec co z tym moze byc? czy moze sie np. zle wchlaniac czy co? moge uzupelniac tym bialkiem diete czy raczej nie....??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2468
z pewnoscia jest to zwykla serwatak a koles w chooja leci ze to dobre bialko.. 9 zl za kg fajnie by bylo dostac dobre bialeczko za 9 zl....;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7029
Nadaje się do spuszczenia w ubikacji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Nazwa niezła
Jeżeli zalezy ci na dobrej masie tłuszczowej plus energetycznych seriach bąków to bierz w ciemno!
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tyyy mam do ciebie prosbe! Załatw mi tego gówna 1000 kg to bede potem sprzedawał na allegro hehehehehe albo rolnikom dla świń!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1204
daruj sobie glupie komentarze. dalem temat bo chcialem sie przekonac co do tego jak juz wiem syfu. a tym ktorzy dopowiedzieli normalnie - dziekuje!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
juz nawet brązer lepszy niż to "białko"
pozdr.!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2249
https://www.sfd.pl/temat223554/ , czy to super białko mniej więcej tak wygląda :D? jak tak to bierzzz, widac, ze warto :), pozdro

no time is no excuse

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

provit85

Następny temat

co i kiedy brac

Shoty
Polecane artykuły