SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

III CYKLICZNOŚĆ - GRUPA II CYKL I

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7443
Przepraszam moja wypowiedz miala byc inna chyba przez przypadek ucialem jej fragment ktory brzmial :
Sw mialem zamiar zaczac od tego roku po rocznej przerwie jednak jezeli nie da sie tego polaczyc z cyklicznoscia wtedy odloze to na przyszly rok ..Gdyz obecnie moim celem jest glownie masa poniewaz przy 189 cm wzrostu chce wazyc troszke wiecej niz 76 kg :]

Przepraszam za to male nieporozumienie i jesli dobrze zrozumialem to moge ten cykl robic do czasu az pojawi sie Cykl 2 z Grupy 2 tak ??


Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-09-15 15:48:16

Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-09-15 15:48:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7443
A tak Przy okazji moze mialbys jakis dobry trenning ukierunkowany na mase przy trenowaniu SW 2x w tygodniu gdyz paru moich kolegow z sekcji wlasnie takiego czegos by potrzebowalo a nie sa oni uzytkownikami tego forum i prosili mnie o znalezeien czegos dla nich

Z Gory dziekuje
Pozdrwaiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 694
Wielkie dzieki za ten cykl, życze powodzenia przy zapodawaniu nastepnych cykli, mam nadzieje ze ten rok uda sie nam solidnie przepracowac=]

z kolega juz wystartowalismy 2 tygodnie temu wstepem sprzed roku i tak tez wrzesien zakonczymy a potem ostro wskoczymy w II cykl i tylko czekac na MASE =]

kawal dobrej roboty po raz kolejny=]
dziekujemy ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7443
Jescze jedno pytanie Michail poniewaz w poprzedniej cyklicznosciu w podobnym programie kazales przeplatac trening lekki z ciezkim czy tu jest podobnie poniewaz o tym nie ma mowy co mnie zdziwilo

Zgory dziekuje za odp
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Narazie nie przeplatamy, gdyż wszystkie są dość lekkie,

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7443
Ok Dziekuje za tak szybka odpowiedz
Przylaczam sie do podziekowan za nowa Cyklicznosc

PS
Dosc lekkie moze tak ale ja i tak po pierwszym dniu mam zakwasy :]
Takze wielkie brawa Michail
Oczywiscie Soq

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1974
Ja tez z pewnoscia przylacze sie do cyklicznosci która wczesniej juz chwalilem:)

Dobra Robota!!!
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8447
zginanie nogi z krazkiem stojac - moze ktos mi to cwiczenie dokladniej opisac, bo w atlasie chyba tego nie ma, mniej wiecej wiem jak to robic ale jak przyczepic ten krazek ?

zamiast dzien dobry mozna robic martwy ciag?

pozdro & pocwicz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7443


"UGINANIE NOGI Z KRĄŻKIEM ZAWIESZONYM U KOSTKI"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod mete

Następny temat

mój trening-co zmienić, ocena

electro
Polecane artykuły