Przepraszam moja wypowiedz miala byc inna chyba przez przypadek ucialem jej fragment ktory brzmial :
Sw mialem zamiar zaczac od tego roku po rocznej przerwie jednak jezeli nie da sie tego polaczyc z cyklicznoscia wtedy odloze to na przyszly rok ..Gdyz obecnie moim celem jest glownie masa poniewaz przy 189 cm wzrostu chce wazyc troszke wiecej niz 76 kg :]
Przepraszam za to male nieporozumienie i jesli dobrze zrozumialem to moge ten cykl robic do czasu az pojawi sie Cykl 2 z Grupy 2 tak ??
Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-09-15 15:48:16
Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-09-15 15:48:51
Sw mialem zamiar zaczac od tego roku po rocznej przerwie jednak jezeli nie da sie tego polaczyc z cyklicznoscia wtedy odloze to na przyszly rok ..Gdyz obecnie moim celem jest glownie masa poniewaz przy 189 cm wzrostu chce wazyc troszke wiecej niz 76 kg :]
Przepraszam za to male nieporozumienie i jesli dobrze zrozumialem to moge ten cykl robic do czasu az pojawi sie Cykl 2 z Grupy 2 tak ??
Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-09-15 15:48:16
Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-09-15 15:48:51

