SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa - kreatyna i bialko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.

Cwicze prawie rok, ale suplementacja nigdy sie nie zajmowalem i jestem w tym zupelnie zielony... I chcialem sie dowiedziec co najlepiej zaczac brac dla uzyskania masy miesniowej. Polecono mi kreatyne Treca z ALA + B1, do tego odrzywka bialkowa, tez z treca. Zapomnialem nazwy :) Slyszalem tez ze BCAA dobrze dziala.
Czy to jest dobry zzestaw? Kretka i białko? Moze macie jakies sugestie co innego kupic?
Dzieki, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
jw.
generalnie teoretycznie przy robieniu masy możesz biegać, aczkolwiek moosisz:
a) dostarczać więcej kcal w diecie, żeby zlikwidować ubytek energii powstały na wskootek biegoow,
b) liczyć się z tym, że może być ci z pewnością troodniej zdobywać masę / możesz łatwiej ją tracić

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
kreatyna-owszem
jeśli masz diete to białko zbędne
jeśli ćwiczysz na mase to bcaa odpada
polecam taki zestaw na początek: kreatyna vitalmax 300 g (około 35 zł)
carbo biogenix 2.3 kg około 60 zł
tauryna olimp (1500 mg w jednym capsie) cene nie bardzo znam
pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
identycznie jak poprzednik
RKS MOTOR - tauryna olimpu: 150 kaps~ 30zl, 300kaps ~50zl

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki, diety nie mam jakiejs specjalnej, patrze na to co jem, ale to takietroche oszykane wszystko :) Moze czysta serwatka z mleczarni?? :) Da rade?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
to lepiej patrz - wyjdzie ci to na zdrowie (i masie);
jeśli moowiąc "serwatka z mleczarni" masz na myśli serwatkę za grosze z allegro, to odpoość sobie to dziadostwo

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-09-14 21:45:27

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupilem dzis Creatine Micronized 200 Mesh z tauryna (trec) i mam pytanko. Jak najlepiej dawkowac? Mam tez Dextroze. Teraz zastanawiam sie nad kupnem, albo odrzywki bialkowej jak np. NitroProGen (trec) albo jakies masowki np mass xxl. Co da lepszy efekt w polaczeniu z kreatyna? Zaznaczam ze nie chcialbym za bardzo tyc :)


pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
bardzo dobry ten mini stack treca
jedna miarka mono na czczo + w dni treningowe nastepna miarka ale po treningu,
dextrozy to 0,5g/kg wagi do porcji po treningowej

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
a najlepszy efekt w polaczeniu z kreatyną da dobrze zdilansowana dieta, wejdz do dzialu 'odzywianie' i poczytaj pare postow podwieszonych, odzywki to tylko jedzenie w proszku stosowane aby uzupelnic braki w diecie

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a miarka mono, to domyslam sie ze 6.5g? to co jest w pudle?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a pozatym, to jedna porcja w dzien nie treningowy to nie za malo? cwicze 3 razy na tydzien. Co do diety to nie mam za bardzo jak przesttrzegac naprawde dobrej, wiec chce cos kupic. Odrzywka bialkowo czy masowka??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno pytanko... jak ma sie bieganie do treningu na mase? Chcialem zaczac biegac tez... I odpowiedzcie na pytanie wczesniejsze bo nie mam pojecia o tym ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie nowicjuszowi

Następny temat

Jakis Gainer dla mnie

electro
Polecane artykuły