Za niecałe 2 tygodnie kończę cykl treningu HIT. Efekty po tym treningu: siła wzrosła ładnie, masa niestety tylko tłuszczowa mimo dobrej diety:/. W związku z tym muszę się pozbyć tych 2-3 kg tłuszczu, które złapałem.
Tak sie zastanawiam, czy mogę robić redukcję na tym samym treningu co robiłem masę, czyli HIT. Zależy mi na:
- nie chcę stracić mięśni;
- chcę poprawić siłę o ile to możliwe na ujemnym bilansie kalorycznym;
- oczywiście chcę stracić trochę tłuszczu.
Czy HIT spełnia wszystkie te wymagania?? Czy siła wzrośnie mi na ujemnym bilansie kalorycznym??
Tak sie zastanawiam, czy mogę robić redukcję na tym samym treningu co robiłem masę, czyli HIT. Zależy mi na:
- nie chcę stracić mięśni;
- chcę poprawić siłę o ile to możliwe na ujemnym bilansie kalorycznym;
- oczywiście chcę stracić trochę tłuszczu.
Czy HIT spełnia wszystkie te wymagania?? Czy siła wzrośnie mi na ujemnym bilansie kalorycznym??
Krzysztof Piekarz
