Szacuny
0
Napisanych postów
224
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
23124
piszesz że po cięższym treningu kłopoty ze snem masz.może jesteś przetrenowany,może jakaś regeneracja by się sprzydała?
zincas forte i filomag b6 polecam-sam teraz stosuję i śpię jak zabity,a koszt niewielki,w granicach 10zł.
pzdr.
Szacuny
0
Napisanych postów
234
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
8485
zma oryginalne (np. z olimpa) kosztuje 44 zl za 60 kapsow lub 80 zl za 120 kapsow. A apteczne to koszt ok. 7zl za filomag b6 i takze 7zl za zincas forte.
Szacuny
0
Napisanych postów
87
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
3785
Wiec z melantolina jest tak.Dziala.Ale nie pomaga w zasypianiu.Wiem bo sam stosowalem jak mialem problemy ze snem.Jak juz zasniesz to lajcik.Dobrze sie spi ale nie polecam jako srodek ulatwiajacy zasypianie.